31 Aralık 2008, Çarşamba 12:19:20

THY DİLLERDEN DÜŞMEDİ!

Türk Hava Yolları bir yandan büyüme yolunda hızlı adımlar atarken, bir başka dalda da liderliği kimseye bırakmadı...
  • Oncelikli olarak gecmis olsun. Parasini vermis oldugunuz bir yolculugu, istemesek te, gerceklestiremedigimiz icin uzgunuz. Sizin sordugunuz soruya gelince, Ucagin Van ya da Agri ya ucusu iptal edilince, neden Erzurum a gitmedigi iki sebebe dayanabilir, birincisi, Agri yerine Erzuruma gitmeyi kabul edecek yolcu sayisi yeterli degildir. Ikincisi ise, Ankaradan Erzuruma zaten bir ucus var. Yer de musaitse, iki ucus olmaktansa, Istanbul Ankara ucusu da zaten yapildigindan, bir ucustan tasarruf edilmis oluyor. Tabi bu durumda siz aktarma yaptiginizdan olaydan hosnut degilsiniz ama, iki ucagin hele ikisinde de yeterli yolcu yokken ucurulmasini beklemeniz de cok fazla luks. Tabi ki biri iptal edilir. Yine de gecmis olsun.
  • ben anlatamadım galiba.ankaradan erzuruma uçan bi uçagın yolcularının can güvenliğiyle istanbuldan erzuruma uçan uçagın can güvenliği arasında bi fark varmı.ben sipariş üzerine uçsun demiyorum.van ve agrı seferleri iptal olacagına en yakın bi havalimanına yani erzuruma uçsun diyorum hem yolcular magdur olmaz hem thy kınanmaz.yoksa ben biraz artniyelilik yapsam şöyle bişey desem agrı ve vandan istanbula gelecek yolcu sayıysı o gün çok az ve thy bundan dolayı uçuşunu gerçekleştirmiyor bunu da düşünmek gerek.
  • ÇOK PARDON AMA YOLCU OLMASA THY NASIL OLABİLECEK ??
  • THY UCAKLARI YOLCUNUN SİPARİŞİ İLE KALKMIYOR ÖYLE YOK ORASI OLMADI BURAS OLSUN TARZI İLE OLMAZ BU İŞLER İPTALSE İPTAL YAPACAK BİRŞEY YOK

Medya Tekip Merkezi'nin tüm yılı kapsayan araştırmasında en çok haberi yapılan firma, Milli Havayolumuz Türk Hava Yolları oldu. Yaptığı kampanyaların yanı sıra zaman zaman haber niteliği taşıyan ciddi konularla da gündeme gelen THY, 2008 yılının en çok haberi yapılan firması oldu.

Bu araştırma kapsamında Türk Hava Yolları, 27 bin 545 habere konu edildi.

THY DİLLERDEN DÜŞMEDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

ufuk ~ 9 yıl önce
Oncelikli olarak gecmis olsun. Parasini vermis oldugunuz bir yolculugu, istemesek te, gerceklestiremedigimiz icin uzgunuz. Sizin sordugunuz soruya gelince, Ucagin Van ya da Agri ya ucusu iptal edilince, neden Erzurum a gitmedigi iki sebebe dayanabilir, birincisi, Agri yerine Erzuruma gitmeyi kabul edecek yolcu sayisi yeterli degildir. Ikincisi ise, Ankaradan Erzuruma zaten bir ucus var. Yer de musaitse, iki ucus olmaktansa, Istanbul Ankara ucusu da zaten yapildigindan, bir ucustan tasarruf edilmis oluyor. Tabi bu durumda siz aktarma yaptiginizdan olaydan hosnut degilsiniz ama, iki ucagin hele ikisinde de yeterli yolcu yokken ucurulmasini beklemeniz de cok fazla luks. Tabi ki biri iptal edilir. Yine de gecmis olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu.pilot ~ 9 yıl önce
ben anlatamadım galiba.ankaradan erzuruma uçan bi uçagın yolcularının can güvenliğiyle istanbuldan erzuruma uçan uçagın can güvenliği arasında bi fark varmı.ben sipariş üzerine uçsun demiyorum.van ve agrı seferleri iptal olacagına en yakın bi havalimanına yani erzuruma uçsun diyorum hem yolcular magdur olmaz hem thy kınanmaz.yoksa ben biraz artniyelilik yapsam şöyle bişey desem agrı ve vandan istanbula gelecek yolcu sayıysı o gün çok az ve thy bundan dolayı uçuşunu gerçekleştirmiyor bunu da düşünmek gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BİR YOLCU ~ 9 yıl önce
ÇOK PARDON AMA YOLCU OLMASA THY NASIL OLABİLECEK ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TKLI ~ 9 yıl önce
THY UCAKLARI YOLCUNUN SİPARİŞİ İLE KALKMIYOR ÖYLE YOK ORASI OLMADI BURAS OLSUN TARZI İLE OLMAZ BU İŞLER İPTALSE İPTAL YAPACAK BİRŞEY YOK

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000