15 Aralık 2009, Salı 10:31:03

THY, DEVLER ARASINA GİRDİ

Türk Hava Yolları, dünya ünlü futbol kulübü Barcelona’ya sponsor oldu. Şirket artık Barcelona’nın dünyaca ünlü resmi sponsorları arasında da gösterilmeye başlandı.
  • TK logosu ana sayfada var giriş sayfasında diğerlerinin logoları olmasına rağmen TK'nınki yok.
  • Umarim dedigin cikar. Cunku Ispanya sivil havacilik kurmu ilk izni vermedi. Baski yuzunden vermeye niyetide yok. O zaman nasil bir alternatif olacak sence?
  • İNTERNET SAYFASINDAKİ SPONSOR LİNKLERİNİ NEZAMAN GÜNCELLEYECEKLER ACABA?
  • Formasında hangisinin ismi var? biz mi göremiyoruz....Ayrıca saha kenarında reklam olacakmış...buna ne demeli...Provokasyon Yapmayın lütfen....

Türk Hava Yolları’nın futbol devi Barcelona’ya sponsor olması büyük yankı uyandırdı. Katalan ekibinin yurtdışı seferlerinde 3 yıl boyunca resmi taşıyıcı görevini üstlenecek olan Türk Hava Yolları, Barcelonalı futbolcuları ilk yurtdışı seferi için İstanbul aktarmalı olarak Abu Dabi’ye taşıdı.

9 milyon Euro karşılığında 3 yıl boyunca Katalan ekibini taşıyacak olan THY, Barcelona’ya ait resmi internet sitesindeki resmi sponsor firmalar arasında da gösterilmeye başlandı.

Türk Hava Yolları, dünyaca ünlü spor giyim devi Nike ve yine dünyaca ünlü otomobil üreticisi Audi gibi devlerle aynı platformda bulunuyor.

İşte Barcelona’nın resmi internet sitesinin giriş sayfası:

Barcelona.cat

©AirportHaber.com

THY, DEVLER ARASINA GİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
TK logosu ana sayfada var giriş sayfasında diğerlerinin logoları olmasına rağmen TK'nınki yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Umarim dedigin cikar. Cunku Ispanya sivil havacilik kurmu ilk izni vermedi. Baski yuzunden vermeye niyetide yok. O zaman nasil bir alternatif olacak sence?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İNTERNET SAYFASINDAKİ SPONSOR LİNKLERİNİ NEZAMAN GÜNCELLEYECEKLER ACABA?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Formasında hangisinin ismi var? biz mi göremiyoruz....Ayrıca saha kenarında reklam olacakmış...buna ne demeli...Provokasyon Yapmayın lütfen....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000