22 Ekim 2013, Salı 10:08:55

THY CÜBBE GİYDİ… TAKKE TAKTI!

Türk Hava Yolları’na bağlı şirketlerden THY Teknik A.Ş’de kılık kıyafet serbestliği verilince uzun sakallı, cübbeli ve takkeli teknisyenlerin sayısı arttı. İşte Atatürk Havalimanı’nda ‘Yok artık’ dedirtecek o manzaralar...
  • Bunlar müslümandır, Peygamberi örnek alıyorlar peygamberin sünnetini tatbik ediyorlar. Allah nurunu tamamlayacaktır, hiç merak etmeyin. Allah müminlerin yardımcısıdır. Bu kardeşlere laf atanların niyetleri şerdir.
  • MaşaAllah Rabbim sayılarını artırsın ne güzel Allah yardımcıları olsun
  • Allah korusun
  • Servislere kimin bindigi belli deilki ne bir kontrol ne biseyy

Modacı Dilek Hanif’in Osmanlı çizgileri taşıyan kabin ekibi kıyafetleri ile uzun süre tartışılan Türk Hava Yolları, bu kez takkeli,cübbeli, sakallı teknisyenleriyle gündeme gelecek.

Türk Hava Yolları’nda çalışanların iş yerine hangi kılık kıyafetle gelineceğine dair kurallar yönetmelikle belirlenmişken THY’nin yüzde 100’üne sahip olduğu THY Teknik A.Ş’de kılık kıyafet yönetmeliği olmaması farklı görüntüde çalışanların ortaya çıkmasına neden oldu.

Sayıları son dönemde hızla artan sarıklı, cübbeli ve uzun sakallı çok sayıda THY teknik personeli farklı görüntüleriyle dikkat çekerken o çalışanlardan bazıları, AirportHaber tarafından görüntülendi.

THY’ye ait servislerle işyerine gelen cübbeli teknisyenlerin, giydikleri bu kıyafetleri çalışma esnasında çıkararak ‘tulum’ giydikleri belirtilirken özellikle yabancı havayolu şirketleri temsilcilerinin ziyaretleri sırasında uzun sakallı teknisyenlerin farklı noktalarda görevlendirildiği ve böylelikle yabancı müşterilerle birebir muhatap edilmedikleri öğrenildi.

İşte o THY teknisyenleri:

THY CÜBBE GİYDİ… TAKKE TAKTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (359)

edep ~ 10 ay önce
Bunlar müslümandır, Peygamberi örnek alıyorlar peygamberin sünnetini tatbik ediyorlar. Allah nurunu tamamlayacaktır, hiç merak etmeyin. Allah müminlerin yardımcısıdır. Bu kardeşlere laf atanların niyetleri şerdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayhan kara ~ 1 yıl önce
MaşaAllah Rabbim sayılarını artırsın ne güzel Allah yardımcıları olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emin yaman ~ 2 yıl önce
Allah korusun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bence ~ 2 yıl önce
Servislere kimin bindigi belli deilki ne bir kontrol ne biseyy

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000