01 Aralık 2012, Cumartesi 09:20:02

THY CIP SALONUNU AÇTI

Türk Hava Yolları (THY) Kayseri Havalimanı İç Hatlar CIP Salonu, düzenlenen törenle açıldı.
  • isim rumuz olarak 3 saat önce yapmış oldugum yorum yayınlanmadı.Üstelik editorun onayından gecmesınde bır sakınca olmayacak kadar duzeylı bır yorumdu.Halıl Ibrahım Polat hakkında yapılan yanlış bılgı uzerıne yapılan eleştıriye karsı gayet duzeylı bır yorumdu. Tarafınızdan takılmıs olması cok ılgınc ..bu kadar olumsuz cırkın abartılmıs yorumları yayınlanıyorken..benımkının takılması ilginc hemde cok ılgınc..rencıde edecek turdemı yazmam gerekıyordu.
  • vah vah vah,kalite ne kadar dusmus thyde.
  • Keşke bütün yöneticiler Halil İbrahim Polat gibi kişilik sahibi olsa. Kendisi Rizeli değil. Adam gibi adamdır...
  • Halil İbrahim Polat'ın Rize ile uzaktan yakından ilgisi yoktur. Çalışkan, geldiği yeri bilen ve mütevazı bir yöneticidir.

THY Kayseri Havalimanı'ndaki CIP Salonu'nu resmen hizmete sundu. Açılışa, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Kayseri Vali Yardımcısı İbrahim Halil Çomaktekin, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, THY Pazarlama ve Satış Başkanı Halil İbrahim Polat, THY Kayseri Satış Müdürü Tamer Sislier ve çok sayıda davetli katıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, açılışta yaptığı konuşmada, Türk hava taşımacılığının çok büyük mesafeler kat ettiğini ve bu durumun ülke tanıtımına da ciddi katkılar sağladığını belirterek ''Türk devleti bazı gelişmiş ülkelerde Papau Yeni Gine gibi karşılanırdı'' dedi.

THY'nin tanıtım filminden çok etkilendiğini ve kendisini gururlandırdığını ifade eden Elitaş, şöyle devam etti:

''Yurt dışında gezerken ülkemizi tanıtmakta zorlanırdık. Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım dediğinizde size şaşkınlıkla bakarlardı. Bir zamanlar bir reklam filminde Papua Yeni Gine diye bir ülke vardı. Neresi burası dediğimiz gibi. Türkiye bazı gelişmiş ülkelerde Papau Yeni Gine gibi karşılanırdı. Çünkü bilmezlerdi. Ama 300 uçağa yakın bir filosuyla dünyanın çeşitli merkezlerine, hem de en ücra köşelerine dahi uçan THY, bu düşünceleri değiştirdi. Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden birisine sponsorluk yapan THY, bunu da yarış içerisinde kazanarak başka ülkelerin futbol takımlarına da reklam amaçlı sponsorluk yapma noktasına geldi. Türkiye'de 43 noktaya uçuş yapan THY, 60 milyonu geçen yolcu kapasitesine ulaşarak ülkenin nüfusu kadar insanı taşıma kabiliyetine erişti.''

Kayseri'ye yılda yaklaşık 1 milyon yolcu gelip gittiğini belirten Elitaş, Kayseri havaalanı kapasitesinin de yılda 5 milyon yolcu kapasitesine ulaştırılması gerektiğini vurguladı.

THY Pazarlama ve Satış Başkanı Halil İbrahim Polat da bu yıl dünyanın en çok ülkesine uçan hava yolu olduklarını belirterek, ''Bu bizim için gurur verici bir durum. Şirket olarak hem dünyada, hem Türkiye'de büyük bir ilerleme kaydediyoruz. Türkiye'nin 43 noktasına uçuş yapıyoruz. En doğudan en batıya, en kuzeyden en güneye, neredeyse havalimanı olan her noktaya uçuş gerçekleştiriyoruz. Kayseri bizim için çok önemli. Çünkü günlük sefer sayısı 10'a yaklaşıyor. Müşterilerimizin iyiliği, konforu için böyle bir salon açıyoruz'' şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından protokol üyelerine THY Pazarlama ve Satış Başkanı Halil İbrahim Polat tarafından uçak maketi hediye edildi.

Daha sonra protokol üyeleri, pasta ve kurdele keserek CIP salonunun açılışını gerçekleştirdi.

Salonu gezen davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. 

THY CIP SALONUNU AÇTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
isim rumuz olarak 3 saat önce yapmış oldugum yorum yayınlanmadı.Üstelik editorun onayından gecmesınde bır sakınca olmayacak kadar duzeylı bır yorumdu.Halıl Ibrahım Polat hakkında yapılan yanlış bılgı uzerıne yapılan eleştıriye karsı gayet duzeylı bır yorumdu. Tarafınızdan takılmıs olması cok ılgınc ..bu kadar olumsuz cırkın abartılmıs yorumları yayınlanıyorken..benımkının takılması ilginc hemde cok ılgınc..rencıde edecek turdemı yazmam gerekıyordu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vip ~ 5 yıl önce
vah vah vah,kalite ne kadar dusmus thyde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MG ~ 5 yıl önce
Keşke bütün yöneticiler Halil İbrahim Polat gibi kişilik sahibi olsa. Kendisi Rizeli değil. Adam gibi adamdır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atmayın... ~ 5 yıl önce
Halil İbrahim Polat'ın Rize ile uzaktan yakından ilgisi yoktur. Çalışkan, geldiği yeri bilen ve mütevazı bir yöneticidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000