15 Aralık 2009, Salı 17:40:45

THY ÇANAKKALE'YE İNEMEDİ

THY'nin İstanbul-Çanakkale seferini yapan uçağı elverişsiz hava koşulları yüzünden Çanakkale'ye inemedi.
  • çanakkale-istanbul uçuşları aralık ayında düşük olabilir ama yazın çok kullandım ve her seferinde %90 dolulukla uçuyordu diyebilirim. kışın talep azalınca bu hattı kaldırmamalarını ise takdir ediyorum.
  • seferin iptal olduğu doğru fakat yolcuların otele yerleştiği yanlış,otobüsle gitti yolcular çünkü 2 gün sonraymış diğer çanakkale seferi,hiçbirimiz 2gün istanbulda kalmak istemedik.kimii biletini iptal etti,yaklaşık 20 kişiyede thy otogara kadar araç sağladı..o şekilde çanakkaleye ulaşabildik..
  • Emniyetsiz gördüğü anda inmemekle en iyiyi yapan uçuş ekibini kutluyorum. Egeli Hezarfen
  • Haddini bil ....................................................

Çanakkale'ye gitmek için saat 16:00'da 38 yolcusuyla havalanan THY uçağı, Çanakkale Havaalanı'ndaki elverişsiz hava koşulları yüzünden inişini gerçekleştiremedi. Uçak saat 17:00'de Atatürk Havalimanı'na indi. Uçakta bulunan yolcular Akgün Otel'e yerleştirildi.

 

 

THY ÇANAKKALE'YE İNEMEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
çanakkale-istanbul uçuşları aralık ayında düşük olabilir ama yazın çok kullandım ve her seferinde %90 dolulukla uçuyordu diyebilirim. kışın talep azalınca bu hattı kaldırmamalarını ise takdir ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
seferin iptal olduğu doğru fakat yolcuların otele yerleştiği yanlış,otobüsle gitti yolcular çünkü 2 gün sonraymış diğer çanakkale seferi,hiçbirimiz 2gün istanbulda kalmak istemedik.kimii biletini iptal etti,yaklaşık 20 kişiyede thy otogara kadar araç sağladı..o şekilde çanakkaleye ulaşabildik..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Emniyetsiz gördüğü anda inmemekle en iyiyi yapan uçuş ekibini kutluyorum. Egeli Hezarfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Haddini bil ....................................................

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000