10 Kasım 2008, Pazartesi 17:05:58

THY Call Center'dan yeni gelişmeler

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi’nde yaklaşık 400 personel Aralık sonunda ne olacaklarını merak ederken, yeni çalışanlar için eğitim süreci hızlandırıldı.
  • niyeti ciddi olan sınavlara mülakatlara gerek kalmadan çağrı merkezi çalışanlarına gelecekleri ile ilgili durumu bir e-posta ile bildirebilir.
  • arkadaşlar:sendikamızın başındaki ATİLAY AĞA siz call center çalışanları için tüyap fuarında stant açmış, sizi kurtarmak için vatandaşlardan imza topluyormuş...arkadaşlar sendika ağası ayçinin ne kadar büyük bir sendikacı olduğu :parala stant açıp imza toplaması ile belli oluyor..sayğılar....
  • Ne sendika yanılacak,ne de bu haberi yapan yayın organı.Sizler çalışmaya özveri ile devam edin ve bu yönetime güvenin.Bakalım o sınavların sonunda kaçta kaçınız şirketin başka birimlerine gönderileceksiniz.Sizleri oyalamışmı oyalamamışmı anlarsınız o zaman. Gerçekleşlerle yüzleşin arkadaşlar,genel müdürünüz kapatılan işletmenin işçilerinin iş akiti feshedilir,türkiye de işveren olmak zor demiştim.Bari fermenınızı kesenlere yanıt verin.Başınızı önünüze eğip kabunlenmek doğrumu?
  • anlamadım valla daha 10 gun önce başka bölümlere yerleşecek diyordunuz şimdi bunu yazıyorsunuz sizde doğru haber yazın hiç bir dediğiniz çıkmıyor habire yalan haber yapıyorsunuz

THY Çağrı Merkezi’ndeki bölüm şefleri THY Çağrı Merkezi’ni satın alan ortaklardan Arap sermayesi VODATECH’in Gebze’deki genel merkezinde yeni personele eğitim vermeye gitti.

AirportHaber’e ulaşan bilgiye göre yaklaşık bir ay önce başlayan eğitimler hala devam ediyor. Geçtiğimiz ay sadece Call Center’dan iki bölüm şefi eğitim vermek üzere Yolava’ya giderken, bugün bu rakam 10 kişiye ulaştı.

Call Center da görev yapan yaklaşık 400 Türk Hava Yolları personeli Aralık sonunda ne olacaklarını merak edip, işten çıkarılma korkusu yaşarlarken, aynı personelin şefleri Yalova’da THY Yönetimi’nin talimatıyla VODATECH’ın yeni personeline eğitim vermeye gitti.

Tüm gelişmelerin yanısıra, THY'nin mevcut call center çalışanları için açtığı yerleştirme sınavlarının da göstermelik olduğu ve Aralık ayından itibaren işten çıkarmalara başlayacağı da iddia ediliyor.

Sinan KAL / AirportHaber

THY Call Center'dan yeni gelişmeler

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

issiz ~ 10 yıl önce
niyeti ciddi olan sınavlara mülakatlara gerek kalmadan çağrı merkezi çalışanlarına gelecekleri ile ilgili durumu bir e-posta ile bildirebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
terli hüseyin ~ 10 yıl önce
arkadaşlar:sendikamızın başındaki ATİLAY AĞA siz call center çalışanları için tüyap fuarında stant açmış, sizi kurtarmak için vatandaşlardan imza topluyormuş...arkadaşlar sendika ağası ayçinin ne kadar büyük bir sendikacı olduğu :parala stant açıp imza toplaması ile belli oluyor..sayğılar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ACIGERÇEK ~ 10 yıl önce
Ne sendika yanılacak,ne de bu haberi yapan yayın organı.Sizler çalışmaya özveri ile devam edin ve bu yönetime güvenin.Bakalım o sınavların sonunda kaçta kaçınız şirketin başka birimlerine gönderileceksiniz.Sizleri oyalamışmı oyalamamışmı anlarsınız o zaman. Gerçekleşlerle yüzleşin arkadaşlar,genel müdürünüz kapatılan işletmenin işçilerinin iş akiti feshedilir,türkiye de işveren olmak zor demiştim.Bari fermenınızı kesenlere yanıt verin.Başınızı önünüze eğip kabunlenmek doğrumu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airport habere ~ 10 yıl önce
anlamadım valla daha 10 gun önce başka bölümlere yerleşecek diyordunuz şimdi bunu yazıyorsunuz sizde doğru haber yazın hiç bir dediğiniz çıkmıyor habire yalan haber yapıyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000