31 Ocak 2009, Cumartesi 14:00:00

THY Call Center'daki belirsizlik sona erdi

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi çalışanlarına yeni görev yerleri dün gece yarısı itibariyle tebliğ edildi.
  • thy yönetimi 2 aydır belirsizliğini koruyan call center sorununa en iyi sekilde karsılık verdi.unutulmamalı ki 2006 yılında call center ödül almıştı.yapılan hizmetin karsılıgı işten atma degil daha fazla deger gösterme önem vermedir.thy bunu en iyi şekilde yapmıştır.tebrikler.
  • Burada cok atip tutanlar vardi. Yonetimi elestiriyorlardi. Arkadaslar , gectigimiz alti sene bize sunu gosterdi ki; Yonetim bizi sendikadan fazla dusunuyor ve kesinlikle bir ayrimcilik yapmiyor. Ayrimciligi, yeni-eski diye icat eden sendikaydi. Basarili da oldu. Hala Baskan. Ama artik zaman bir cok seyi kendimizin anlayacagi kadar gosterdi. El ele verelim, gonul gonule verelim. Ayrimiz gayrimiz yok. Ayni memleketin suyunu iciyoruz, havasini soluyoruz. Boluculere firsat vermeyelim.
  • asıl problem yer işletmede.. Onun satışı bitti nisandan sonra işten kaç kişi atılacak? Kıvırmayın artık.
  • ben orada hat baktığımı hem gizli kamera hem de noterle belgeleyim de kim neyi nereye kaydırıyormuş görelim

Türk Hava Yolları’nın bir süre önce taşeronlaştırdığı Çağrı Merkezi’ndeki belirsizlik sona erdi. Assist ve Vodatech şirketleri tarafından işletilecek THY Çağrı Merkezi 2 Şubat’tan itibaren bu şirketlere devredilecek. Ancak bu birimde çalışan birçok personelin ne olacağı devir gününe iki gün kalmasına rağmen belirsizliğini koruyordu. Bir kısım personel farklı departmanlara kaydırılırken dün gece çağrı merkezi çalışanlarına yeni görevleri tebliğ edildi.

Buna göre, 66 çağrı merkezi çalışanı mevcut yerlerinde görevlerine devam edecek, 150 çalışan ise yolcu hizmetleri bölümüne kaydırılacak.

Engelli çalışanların tamamı farklı departmanlara kaydırılırken 38 Call Center çalışanı uçuş ekibine dâhil edilmişti.

Son dakika tebliğiyle belirsizliği aşan çağrı merkezi çalışanları pazartesi gününden itibaren yeni görev bölgelerinde işbaşı yapacak.

Çağrı merkezinde yaşanan gelişmelerle ilgili ayrıntılar bu akşam 20:00’da Airport TV Ana Haber Bülteni’nde olacak...

THY Call Center'daki belirsizlik sona erdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
thy yönetimi 2 aydır belirsizliğini koruyan call center sorununa en iyi sekilde karsılık verdi.unutulmamalı ki 2006 yılında call center ödül almıştı.yapılan hizmetin karsılıgı işten atma degil daha fazla deger gösterme önem vermedir.thy bunu en iyi şekilde yapmıştır.tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAKI ~ 9 yıl önce
Burada cok atip tutanlar vardi. Yonetimi elestiriyorlardi. Arkadaslar , gectigimiz alti sene bize sunu gosterdi ki; Yonetim bizi sendikadan fazla dusunuyor ve kesinlikle bir ayrimcilik yapmiyor. Ayrimciligi, yeni-eski diye icat eden sendikaydi. Basarili da oldu. Hala Baskan. Ama artik zaman bir cok seyi kendimizin anlayacagi kadar gosterdi. El ele verelim, gonul gonule verelim. Ayrimiz gayrimiz yok. Ayni memleketin suyunu iciyoruz, havasini soluyoruz. Boluculere firsat vermeyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dobra ~ 9 yıl önce
asıl problem yer işletmede.. Onun satışı bitti nisandan sonra işten kaç kişi atılacak? Kıvırmayın artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
arenacı ~ 9 yıl önce
ben orada hat baktığımı hem gizli kamera hem de noterle belgeleyim de kim neyi nereye kaydırıyormuş görelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000