02 Ekim 2008, Perşembe 14:20:05

THY CALL CENTER'DA DEĞİŞİM KORKUSU

Türk Hava Yolları A.O’nun çağrı merkezini özelleştirme kararı almasının ardından THY Call Center çalışanlarının akıbeti merak konusu oldu.
  • bu alınğanlık niçin: yarası olan gocunur....
  • sen kimin yağdanlığısın acaba.yağdanlığı çok fazla ağzına alıyorsun.
  • arzuhalın bilir yağdanlık.dersini almışa benziyorsun.rahat uyu....
  • aTİLAY AĞANIN 20 SENEDİR AĞALIK YAPTIĞI YERDE SEN NEREDEYDİN.şİMDİ Mİ AKLIN BAŞINA GELDİ aTİLAY AĞAYI İNDİRMEK.GRESS POMPASI konuştukça batıyorsun farkında değilsin.İnsanlara saldırmakla sen de ağa dediğin adamla eşit konuma geliyorsun farkında değilsin.verecek cevap bulamıyınca millete yağdanlıklar deyip saldırmaktasın.Artık bu satırlarda seninle taqrtışmaktan bile utanmaya başladım.Çünkü seviyesizliğinle kaliteyi düşürmeye başladın.artık insanlar da bıktı.Bundan sonra ne yazarsan yaz sana cevap vermeyeceğim.

THY Call Center’ın özelleştirilmesine yönelik alınan karar sonrasında Arap sermayesinin yeni yapılanmada nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. Airport TV’de yayınlanan haberde bu durum biraz uçuk da olsa izleyenleri güldürmeye yetti.

İşte o görüntüler:

 

 

THY CALL CENTER'DA DEĞİŞİM KORKUSU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

dağobel ~ 10 yıl önce
bu alınğanlık niçin: yarası olan gocunur....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
herhangi biri ~ 10 yıl önce
sen kimin yağdanlığısın acaba.yağdanlığı çok fazla ağzına alıyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dağobel ~ 10 yıl önce
arzuhalın bilir yağdanlık.dersini almışa benziyorsun.rahat uyu....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GECEKUŞU ~ 10 yıl önce
aTİLAY AĞANIN 20 SENEDİR AĞALIK YAPTIĞI YERDE SEN NEREDEYDİN.şİMDİ Mİ AKLIN BAŞINA GELDİ aTİLAY AĞAYI İNDİRMEK.GRESS POMPASI konuştukça batıyorsun farkında değilsin.İnsanlara saldırmakla sen de ağa dediğin adamla eşit konuma geliyorsun farkında değilsin.verecek cevap bulamıyınca millete yağdanlıklar deyip saldırmaktasın.Artık bu satırlarda seninle taqrtışmaktan bile utanmaya başladım.Çünkü seviyesizliğinle kaliteyi düşürmeye başladın.artık insanlar da bıktı.Bundan sonra ne yazarsan yaz sana cevap vermeyeceğim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000