08 Ocak 2009, Perşembe 13:21:07

THY Call Center’ın yeni personeli ne durumda?

Türk Hava Yolları (THY) çağrı merkezinde yeni yıl itibari ile yeni şirkete devredilmesi beklenirken, yeni şirketin Call Center’da görev alacak personelinin eğitimlerini tamamlayamadığı için devir tarihi 2 Şubat 2009’a ertelendi.
  • Şirketimizi benimseyerek bu güne kadar profesyonelce çalıştığımıza inanıyorum.Ve de arkadaşlarımız yeni şirket elemanlarına eğitimlerini vermekteler.Profesyonellik budur...Ve de şirketimizin yararına olması için bu işi devralacak şirketin en az 1500 personele ihtiyacı olacağını belirtiyoruz.Çünkü bizim çalışma performansımızdan ve verimliliğimizden kuşkumuz yok.Yani verimlilik tavan yapmış durumda....Hiç kimse zannetmesin ki THY personeli 450 kişi bu işi yapabiliyorsa biz 200 kişiyle yaparız...Bizim arkadaşlarımızın tecrübeleri, ani karar verip uygulama yeteneği ve THY nin çığ gibi büyüdüğü ve yeni şirketin elemanlarının bu işi en az 1.5 yılda öğrenebileceği düşünülürse en az 1500 kişiye ihtiyaçları olacağı kesin..Have a nice filight!.....
  • artık ne olcaksa olsun uzamasın artık
  • arkadaşım, yazdıklarımda Allah affetsin dediğim için hemen cemaat yaptın beni. Cemaat harici insanlarda Allah'a inanıyor. Benim sözüm Call Center'a değil, çalışmayan parazitlere. bütün gün insan boş oturanları gördükçe çıldırıyor. dışarıda binlerce işsiz varken.
  • gelin bu insanları mağdur etmeyin aldıgınız kararı bır kez daha gözden geçirin

THY Call Center’ın özelleştirilmesiyle birlikte yeni yıldan itibaren Arap sermayesi VODATECH’e devredilmesi beklenirken, yeni personelin henüz eğitimlerinin tamamlanamaması devir tarihinin etkilenmesine neden oldu.

Arap sermayesi VODATECH’in Yalova’daki Genel müdürlük binası, İstanbul Bostancı ve Ankara Kızılay’da ayarlanan eğitim binalarında eğitimler yaklaşık iki aydır aralıksız olarak devam ediyor. Fakat tüm çabalara rağmen yeni personelin eğitimleri bir türlü tamamlanamadı.

Yeni personeli eğitmek için derslere giren THY Call Center bölüm şefleri ve bazı çalışanları, yeni personelin Türk Hava Yolları gibi bir kurumun çağrı merkezini kaldırabilecek kapasiteye henüz ulaşmadıklarını belirtirken, THY yönetimi ise bu durum karşısında tedirgin.

THY yönetimi ve Arap sermayesi VODATECH’in birlikte aldığı kararla devir tarihi olan yeni yıl, 2 Şubat 2009 tarihine ertelenirken, bu tarihte de yeni personelin hazır olmamasıyla birlikte tarihin tekrar ertelenebileceği söyleniyor.

Birçok rezervasyonunu ve bilet satışını çağrı merkezi aracılığı ile yapan THY, yeni personelin işe başlamasıyla problemlerin yaşanıp yaşanmaması da merak konusu olmuş durumda.

©AirportHaber.com

THY Call Center’ın yeni personeli ne durumda?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

THY ÇAĞRI MERKEZİ ~ 9 yıl önce
Şirketimizi benimseyerek bu güne kadar profesyonelce çalıştığımıza inanıyorum.Ve de arkadaşlarımız yeni şirket elemanlarına eğitimlerini vermekteler.Profesyonellik budur...Ve de şirketimizin yararına olması için bu işi devralacak şirketin en az 1500 personele ihtiyacı olacağını belirtiyoruz.Çünkü bizim çalışma performansımızdan ve verimliliğimizden kuşkumuz yok.Yani verimlilik tavan yapmış durumda....Hiç kimse zannetmesin ki THY personeli 450 kişi bu işi yapabiliyorsa biz 200 kişiyle yaparız...Bizim arkadaşlarımızın tecrübeleri, ani karar verip uygulama yeteneği ve THY nin çığ gibi büyüdüğü ve yeni şirketin elemanlarının bu işi en az 1.5 yılda öğrenebileceği düşünülürse en az 1500 kişiye ihtiyaçları olacağı kesin..Have a nice filight!.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
x man ~ 9 yıl önce
artık ne olcaksa olsun uzamasın artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
captain ~ 9 yıl önce
arkadaşım, yazdıklarımda Allah affetsin dediğim için hemen cemaat yaptın beni. Cemaat harici insanlarda Allah'a inanıyor. Benim sözüm Call Center'a değil, çalışmayan parazitlere. bütün gün insan boş oturanları gördükçe çıldırıyor. dışarıda binlerce işsiz varken.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
caner ~ 9 yıl önce
gelin bu insanları mağdur etmeyin aldıgınız kararı bır kez daha gözden geçirin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000