21 Kasım 2015, Cumartesi 10:01:03

THY çalışanlarını Mali'den getiren uçak İstanbul'a indi

THY'nin Mali'de rehin alınan ekibini almaya giden uçak İstanbul Atatürk Havalimanı'na indi.
  • bu ucak arkadaslari alirken ayrica bir ekip biraktimi, bir sonra ki sefer de ucagi kim getirecek?
  • Sakami yapiyorsunuz..Mogadisu da sadece pistin diger tarafindan yaklasma yapabilirsiniz mesela. Cunku diger taraftan acik acik kokain esrar kilo kilo cuvallarla tasiyan pervaneli ucaklar inebilir, 5 $ verirseniz havalimanı polisi siZi aprona kalaşnikofla alabilir. Afrika hatları hep böyle ...
  • Bu sefer dansözlü eğlence olmadı ama nyse işid de dost sayılır zatenn...
  • Sayın çok bilmiş, herkesin kurtulması çok güzel birşey ve merak etme en az senin kadar biz de mutlu olduk. Şimdi buna sevineceğiz derken başkalarının hayatını tehlikeye atan kişilere göz mü yumalım. O kişilerin aprona girdiği şekilde mısırda uçağa gidn kişinin koyduğu bombayla 200ün üzerinde can kaybı yaşandı. Sana göre hava hoş olabilir de ben yine soracağım bunshgm bu işi bir araştırsın ve gereğini yapsın. Boş eleştiri yapacak olsam deve de kesmişler mi diye sorardım bu arada , hadi sen işine git şimdi!

THY Genel Müdürü Temel Kotil, Mali'den getirilen THY ekiplerini karşılamak için sabah saatlerinde Atatürk Havalimanı VIP salonuna geldi.

Bamako'dan THY çalışanlarını alan TK5881 sefer sayılı Boeing 737-900 tipi uçak ise saat 09.55'te Atatürk Havalimanı'na indi.

THY çalışanlarını Mali'den getiren uçak İstanbul'a indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

peki ~ 3 yıl önce
bu ucak arkadaslari alirken ayrica bir ekip biraktimi, bir sonra ki sefer de ucagi kim getirecek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Afrika çok tehlikeli ~ 3 yıl önce
Sakami yapiyorsunuz..Mogadisu da sadece pistin diger tarafindan yaklasma yapabilirsiniz mesela. Cunku diger taraftan acik acik kokain esrar kilo kilo cuvallarla tasiyan pervaneli ucaklar inebilir, 5 $ verirseniz havalimanı polisi siZi aprona kalaşnikofla alabilir. Afrika hatları hep böyle ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tüh ~ 3 yıl önce
Bu sefer dansözlü eğlence olmadı ama nyse işid de dost sayılır zatenn...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim ~ 3 yıl önce
Sayın çok bilmiş, herkesin kurtulması çok güzel birşey ve merak etme en az senin kadar biz de mutlu olduk. Şimdi buna sevineceğiz derken başkalarının hayatını tehlikeye atan kişilere göz mü yumalım. O kişilerin aprona girdiği şekilde mısırda uçağa gidn kişinin koyduğu bombayla 200ün üzerinde can kaybı yaşandı. Sana göre hava hoş olabilir de ben yine soracağım bunshgm bu işi bir araştırsın ve gereğini yapsın. Boş eleştiri yapacak olsam deve de kesmişler mi diye sorardım bu arada , hadi sen işine git şimdi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000