11 Ekim 2013, Cuma 15:52:39

THY ÇALIŞANLARINA TOPÇU VE KOTİL'DEN MESAJ

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve THY Genel Müdürü Temel Kotil, Kurban Bayramı nedeniyle çalışanlara mesaj yayınladı.
  • hamdi topçu bu devran sanada kalmadı yaptığın haksızlıkla istifa ettin gittin millet vekilide olamadın bir sürüde hakkmızı yediniz ALLAH cc hazretleri sizden ve çocuklarınızdan çıkarsın hakkımızı divanı mahşerde görüşmek üzere...
  • Sayın hamdi bey sayın temel bey ALLAH rızası için sizden bir isteğim var ben THY de taşeron olarak çalışan bir köleyim halime şükr olsun ki evime ekmek götürebiliyorum velakin aynı işi yapan sözleşmeli ve ya kadrolu personelden farkımız nedir ??? kadrolu veya sözleşmeli bir çalışan memur işe yeni başlayan bir memura ne diyor biliyormusunuz taşeron çalışanlarla muhattap olma bu nasıl bir vicdan bu nasıl bir ayrımdır temel bey senin çocukların var hamdi bey senin de çocukların var bu şekilde muamele görmesini istermiydiniz sizden ricam isteğim şudur ALLAH rızası için ve biraz ALLAH korkunuz peygamber sevginiz var ise bu taşeron şirketlerden kurtarın bizi 2 şer aylık maaşlarımızı ve ihalede verilecek olan tazminatlarımızı THY ye bırakıyoruz ve bu parayı taşeron şirketlere anlaşmalarını fesh ederek verin..bizi sözleşmenize alın daha iyi performans ve daha kaliteli çalışan kazanmak için taşeron şirketin verdiği ayakkabının burnu gene açıldı hamdi bey görenler bize gülüyor.. :((((
  • sürpriz nerede diyen arkadaşım bir HABOM pesoneli olarak biz 3 yıldır ne sürprizler gördük diyebilirim.En sonuncusu ise bize % 4 lük enflasyon zammını bile çok görüp 1.5 yıldır vermedikleri zamların üstüne lokum şekeri gibi geldi.
  • THY temsilcilerinden kutlama ben açken sen Toksun bu kutlama değil bayram değil sakın sakın...

Hamdi Topçu ve Temel Kotil'in bayram mesajı şöyle;

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Türk Hava Yolları ailesi olarak hep birlikte sürdürülebilir yatırımları, geleceğe dönük tasarrufları, yeni destinasyonları ve gelişmeye yönelik insan kaynaklarımız ile büyümeye devam ediyoruz. Havacılık sektörünün tam da bizim bulunduğumuz bölgeye odaklandığı bu günlerde biz de "marka bilinci" birikimimiz ile yeni farkındalıklar oluşturuyoruz.

Güçlü bir markanın temsilcileri olarak yapmış olduğunuz katkılardan dolayı sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Yeni bir bayramı karşılamanın arifesindeyiz. Bayramlar sevinç, mutluluk, huzur ve kavuşma duygularının en yoğun olduğu kutsal günlerimizdir.

Bu düşüncelerle, Kurban Bayramı'nızı en kalpten duygularla kutlar, bayramın sizlere ve tüm sevdiklerinize barış, mutluluk ve bereket getirmesini dilerim.

Sevgilerimle,

Doç. Dr. Temel Kotil
Genel Müdür


******************************

Değerli Arkadaşlarım,

Kurban bayramları sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın esas olduğu, birlik ve beraberlik duygusu içerisinde imkânların paylaşıldığı mukaddes günlerdir.

Şunu bilmeliyiz ki, esasen bu bayram şükran borcumuzu yerine getirmek, sıkıntı içerisindeki kardeşlerimize yardımcı olabilmek ve Müslümanlar arasındaki sevgi ve kardeşlik duygularını pekiştirmek için bir vesiledir.

Bayram bizim için bilhassa, yolcularımızı sevdiklerine güvenli ve huzurlu bir şekilde kavuşturduğumuz çok özel ve keyifli anları da ifade etmektedir. Bu anlamda bayram süresince görev yapan tüm çalışma arkadaşlarıma hem kolaylıklar diliyor hem de özverili çalışmalarından ötürü ortaklığımız adına teşekkür ediyorum.

Bu duygularla tüm Türk Hava Yolları Ailesinin Kurban Bayramını kutlar, hepimize huzur ve bereket getirmesini dilerim.

Sevgilerimle.

Hamdi TOPÇU
Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı

THY ÇALIŞANLARINA TOPÇU VE KOTİL'DEN MESAJ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

dağlı ~ 3 yıl önce
hamdi topçu bu devran sanada kalmadı yaptığın haksızlıkla istifa ettin gittin millet vekilide olamadın bir sürüde hakkmızı yediniz ALLAH cc hazretleri sizden ve çocuklarınızdan çıkarsın hakkımızı divanı mahşerde görüşmek üzere...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KÖLE TAŞERON ~ 4 yıl önce
Sayın hamdi bey sayın temel bey ALLAH rızası için sizden bir isteğim var ben THY de taşeron olarak çalışan bir köleyim halime şükr olsun ki evime ekmek götürebiliyorum velakin aynı işi yapan sözleşmeli ve ya kadrolu personelden farkımız nedir ??? kadrolu veya sözleşmeli bir çalışan memur işe yeni başlayan bir memura ne diyor biliyormusunuz taşeron çalışanlarla muhattap olma bu nasıl bir vicdan bu nasıl bir ayrımdır temel bey senin çocukların var hamdi bey senin de çocukların var bu şekilde muamele görmesini istermiydiniz sizden ricam isteğim şudur ALLAH rızası için ve biraz ALLAH korkunuz peygamber sevginiz var ise bu taşeron şirketlerden kurtarın bizi 2 şer aylık maaşlarımızı ve ihalede verilecek olan tazminatlarımızı THY ye bırakıyoruz ve bu parayı taşeron şirketlere anlaşmalarını fesh ederek verin..bizi sözleşmenize alın daha iyi performans ve daha kaliteli çalışan kazanmak için taşeron şirketin verdiği ayakkabının burnu gene açıldı hamdi bey görenler bize gülüyor.. :((((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
android ~ 5 yıl önce
sürpriz nerede diyen arkadaşım bir HABOM pesoneli olarak biz 3 yıldır ne sürprizler gördük diyebilirim.En sonuncusu ise bize % 4 lük enflasyon zammını bile çok görüp 1.5 yıldır vermedikleri zamların üstüne lokum şekeri gibi geldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xxx ~ 5 yıl önce
THY temsilcilerinden kutlama ben açken sen Toksun bu kutlama değil bayram değil sakın sakın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000