14 Ocak 2016, Perşembe 15:27:21

THY çalışanlarına prim müjdesi

Türk Hava Yolları'nın Antalya'da devam eden kampında çalışanlara müjdeli haber geldi.
  • Bende bir TGS li olarak buuraya ''ALLAH'in Alkol servisini haram kildigini ve servis edenleri lanetledigi icin yapmayanlardaniz'' diyenlere gercekten guluyorum. THY Catering'de en iyi hizmeti verdigi icin dunyada 1 numara ve biz THY sayesinde ekmek yiyoruz. Insanlari Yaz ismini cismini diyerek,Tehdit ederek, delikanli olunmadigi gibi Adam hic olunmuyor. Allahin verdigi nimetlere biraz Kurani daha iyi okuyarak ve anlayarak bu sirketi daha iyi yerlere calismanin gayreti icinde olun koru korune birilerine Biat etmeden aklinizla ve vicdannizla!!! Once OKU sonra ANLA diyen yuce Rabbimin size verdigi Akil ile Okuyun ve karsindaki anlamaya calisin!!!
  • Ha simdi diyorsun ki; biz lanetli insanlarız ve coluk çocuğa haram yediriyoruz. Allah ıslah etsin
  • La fakirler para bizim paramız , prim bizim primimiz size ne oluyor.?
  • 8000 TL verileceğini duydum hadi iyisiniz

Türk Hava Yolları'nın Antalya Belek'te devam eden kampından müjdeli haber geldi. THY yönetimi, müdürlere birer maaş, başkan yardımcısı ve başkanlara bir buçuk maaş, genel müdür yardımcılarına ise ikişer maaş prim vereceğini açıkladı.

Antalya'da devam eden kampta müjdeli haberi THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı verdi. Aycı ayrıca Toplu İş Sözleşmesi'nin imzalanması sonrasında çalışanlara da seyyanen prim verileceği sözünü verdi.

Airporthaber.com ÖZEL

THY çalışanlarına prim müjdesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (181)

TGS?? ~ 2 yıl önce
Bende bir TGS li olarak buuraya ''ALLAH'in Alkol servisini haram kildigini ve servis edenleri lanetledigi icin yapmayanlardaniz'' diyenlere gercekten guluyorum. THY Catering'de en iyi hizmeti verdigi icin dunyada 1 numara ve biz THY sayesinde ekmek yiyoruz. Insanlari Yaz ismini cismini diyerek,Tehdit ederek, delikanli olunmadigi gibi Adam hic olunmuyor. Allahin verdigi nimetlere biraz Kurani daha iyi okuyarak ve anlayarak bu sirketi daha iyi yerlere calismanin gayreti icinde olun koru korune birilerine Biat etmeden aklinizla ve vicdannizla!!! Once OKU sonra ANLA diyen yuce Rabbimin size verdigi Akil ile Okuyun ve karsindaki anlamaya calisin!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgsliye ~ 2 yıl önce
Ha simdi diyorsun ki; biz lanetli insanlarız ve coluk çocuğa haram yediriyoruz. Allah ıslah etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zenginin malı... ~ 2 yıl önce
La fakirler para bizim paramız , prim bizim primimiz size ne oluyor.?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yyy ~ 2 yıl önce
8000 TL verileceğini duydum hadi iyisiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000