18 Nisan 2011, Pazartesi 11:13:11

THY ÇALIŞANLARI STRES ATTI

Türk Hava Yolları’nda görev 55.000 sicilli personel Boğaz’da doyumsuz bir gece geçirdi. Sazlı sözlü gecede çalışanlar vur patlasın çal oynasın eğlendi.
  • Arkadaşlar bende bir 55 bin sicilli olarak anamın aksütü kadar helal bir yoldan yıllarca dirsek çürütüp okuyup KPSS den de gerçekten yeterli bir puanı alarak bu şirkete girdim.girmez olaydım.......anamı ağlattı bu şirket.
  • sizi kimler seçmiş yahu..hani mahalle baskısı filan beaa.. koçlarım...
  • tgs'den kuyruk acın var sanırım canım yaa
  • TGS HRT. KOORD. YÜM. ARAMIZA NİFAK SOKMAK İSTEYENLER SİZLERE SESLENİYORUM BAŞARAMAYACAKSINIZ. ARKADAŞLAR ŞUNU HERKEZ BİLSİN. HİÇBİR TK KOOR. ARAMIZDA KIRGINLIK YOK GAYET GÜZEL İŞİMİZİ YAPIYORUZ. TK DA YATMIYOR SAĞOLSUN DENEYİMLERİ İLE BİZLERE YARDIMCI OLUYORLAR. KANMAYIN BU ÇEKEMEYENLERİN LAFLARINA BİZ HUZURLU VE MUTLUYUZ DİYOR.SAYGILARIMI SUNUYORUM.

Türk Hava Yolları’nda 5’inci yılını dolduran 55 bin sicil numaralı personel Boğaz turunda bir araya geldi.

THY’nin en büyük çaplı alımını gerçekleştirdiği yılda işe girenler tekneyle boğaz turu attı, sadece Airporthaber’in davet edildiği gecede sazlı sözlü eğlence vardı.

Yaklaşık 100 THY çalışanının katıldığı renkli tekne turu Eminönü’ndeki İstanbul Ticaret Üniversitesi’nın yanındaki Turyol iskelesinden başladı.

Boğaz’da doyasıya eğlenen THY çalışanları, anıları tazeledi,  unutulmaz bir gece yaşadı.

Çalışanlar, bir sonraki buluşma için sözleştikten sonra geziyi noktaladı.

THY ÇALIŞANLARI STRES ATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (68)

Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşlar bende bir 55 bin sicilli olarak anamın aksütü kadar helal bir yoldan yıllarca dirsek çürütüp okuyup KPSS den de gerçekten yeterli bir puanı alarak bu şirkete girdim.girmez olaydım.......anamı ağlattı bu şirket.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sizi kimler seçmiş yahu..hani mahalle baskısı filan beaa.. koçlarım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tgs'den kuyruk acın var sanırım canım yaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TGS HRT. KOORD. YÜM. ARAMIZA NİFAK SOKMAK İSTEYENLER SİZLERE SESLENİYORUM BAŞARAMAYACAKSINIZ. ARKADAŞLAR ŞUNU HERKEZ BİLSİN. HİÇBİR TK KOOR. ARAMIZDA KIRGINLIK YOK GAYET GÜZEL İŞİMİZİ YAPIYORUZ. TK DA YATMIYOR SAĞOLSUN DENEYİMLERİ İLE BİZLERE YARDIMCI OLUYORLAR. KANMAYIN BU ÇEKEMEYENLERİN LAFLARINA BİZ HUZURLU VE MUTLUYUZ DİYOR.SAYGILARIMI SUNUYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000