22 Ocak 2014, Çarşamba 10:22:47

THY ÇALIŞANLARI AYAĞA KALKACAK!

Türk Hava Yolları, business class sınıf yolcularını kontuarda ayakta karşılayacak.
  • Çalışanına kendini değerli hissettirmeyen biir kurumdan bende bir değer görmeyi bekleyemem.
  • Şu klas yolcunun yorumuna kadar okudum sonra gülmekten diğerlerine bakamadm :)) ne insanlar var ya:)
  • Hasa is yavaslatma thy yapar tgs ırgat gibi calisir
  • Oturup kalkan birçok personeli karşıdan bakarak düşünün, ne komik bir görüntü olur, meksiko dalgası gibi ancak karıştırmasınlar o stadyumlarda olur. Bir personel düşünün dakikada 3 ayrı yolcuya c-in yapsın personel dk'da 3 kez otur kalk yapsın ve bagaja eğilip doğrulsun. Bel fıtığı olmaması imkansız. Sonra senin maaşını ben veriyorum otur bre der yolcu. Ek hizmete aynı maaş da cabası. Yolcu velinimettir ancak önünde secde eder gibi hizmet günahtır, ayıptır.

Yolcu memnuniyetini ön planda tutan Türk Hava Yolları, yeni bir uygulamaya daha başladı. Havada yolcularına konforun yanı sıra birinci sınıf restoranı aratmayan ikram menüsü sunan THY, yolcu memnuniyetini yere indirecek.

Business class sınıfı bilet alan yolcular artın kontuarlarda ayakta karşılanacak. Bilet işlemlerini yaptırmak için kontuara gelen yolcuları oturarak karşılamak yerine çalışanlar, her yolcu için tek tek ayağa kalkarak mini bir karşılama seramonisi yapacak. Müşterileri memnun edecek bu uygulama çalışanlar arasında şimdiden huzursuzluğa neden olurken her gün yüzlerce yolcunun kullandığı CIP kontuarında her yolcunun ayakta karşılanacak olması, "Gün boyu deve cüce oynayacağız" şeklinde yorumlandı.

THY ÇALIŞANLARI AYAĞA KALKACAK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

kigili ~ 4 yıl önce
Çalışanına kendini değerli hissettirmeyen biir kurumdan bende bir değer görmeyi bekleyemem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Şu klas yolcunun yorumuna kadar okudum sonra gülmekten diğerlerine bakamadm :)) ne insanlar var ya:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hasa is yavaslatma thy yapar tgs ırgat gibi calisir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Oturup kalkan birçok personeli karşıdan bakarak düşünün, ne komik bir görüntü olur, meksiko dalgası gibi ancak karıştırmasınlar o stadyumlarda olur. Bir personel düşünün dakikada 3 ayrı yolcuya c-in yapsın personel dk'da 3 kez otur kalk yapsın ve bagaja eğilip doğrulsun. Bel fıtığı olmaması imkansız. Sonra senin maaşını ben veriyorum otur bre der yolcu. Ek hizmete aynı maaş da cabası. Yolcu velinimettir ancak önünde secde eder gibi hizmet günahtır, ayıptır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000