25 Aralık 2010, Cumartesi 11:15:41

THY ÇALIŞANININ TABAĞINDA HAMAMBÖCEĞİ!

Atatürk Havalimanı'nda görev yapan personelin sıkça gittiği Airport Alışveriş Merkezi'nde bulunan bir restoranda yemek yiyen THY personelinin tabağındaki yemekten böcek çıktı. THY personeli şikayetçi oldu.
  • ben böörgır kink eski müdürüm aynı bayrampaşa benim başıma gelmişti müşteri bik kink ekstra almıştı 3 adet içinde bunan biraz daha ufagı böcek çıkmıştı bize gösterdi kesinlikle dogru 17-18 yaşlarında çocukların yaptığı ürünlerde hijyenmi olur
  • burger king e kasıtlı açılmış karalama işlemi insan yerken görmez mi yemeğinde ne var diye. yarısını yemiş. yalan dolan bunlar.
  • bence güzel bir ceza veya tazminat hak edilmiş ilgisiz;duyarsız kalan çalışanlarda işten derhal atılmalı böyle insanlar gıda işine birdaha girmemeli bu kadar rezalet doğrusu pes.
  • Bende yaklaşık bir yıl önce sbarro nun Pendorya AVM deki şubesinden pizza alma gafletinde bulunmuş ve hayatımın en rezil pizzasını yemeden çöpe atmak zorunda kalmıştım.

Dünyanın bir çok yerinde şubesi bulunan ve Türkiye'de TAB Gıda Şirketi tarafından işletilen "Sbarro" adlı pizza restaurantında meydana gelen olay, THY personelini çıldırttı.

Atatürk Havalimanı'na en yakın alışveriş merkezinin yemek katında bulunan restaurantta salata siparişi veren bir Türk Hava Yolları çalışanının tabağından hamamböceği çıktı.

Bunun üzerine şikayetini restoran yönetimine ileten THY çalışanı, gösterilen duyarsızlık karşısında çılgına döndü. Birçok havalimanı çalışanının sıkça gittiği restoranda karşılaştıkları manzarayı fotoğraflayan THY çalışanı, işte bu fotoğrafı Airporthaber ile paylaştı.


THY ÇALIŞANININ TABAĞINDA HAMAMBÖCEĞİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

eski müdürlerden ~ 3 yıl önce
ben böörgır kink eski müdürüm aynı bayrampaşa benim başıma gelmişti müşteri bik kink ekstra almıştı 3 adet içinde bunan biraz daha ufagı böcek çıkmıştı bize gösterdi kesinlikle dogru 17-18 yaşlarında çocukların yaptığı ürünlerde hijyenmi olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
burger king e kasıtlı açılmış karalama işlemi insan yerken görmez mi yemeğinde ne var diye. yarısını yemiş. yalan dolan bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bence güzel bir ceza veya tazminat hak edilmiş ilgisiz;duyarsız kalan çalışanlarda işten derhal atılmalı böyle insanlar gıda işine birdaha girmemeli bu kadar rezalet doğrusu pes.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bende yaklaşık bir yıl önce sbarro nun Pendorya AVM deki şubesinden pizza alma gafletinde bulunmuş ve hayatımın en rezil pizzasını yemeden çöpe atmak zorunda kalmıştım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000