12 Nisan 2009, Pazar 07:37:23

THY Çağrı Merkezi'nde elektrikler gitti, soruşturma başlatıldı

Türk Hava Yolları (THY) çağrı merkezi, dün öğlen saatlerinde meydana gelen teknik arıza nedeniyle 2 saat hizmet veremedi.
  • Arkadaşlarım; Ben yakın zaman içinde THY Çağrı Merkezinde çalışmaktaydım ve ücret 320 tl. gelince işten ayrıldım ve dava açmak için hazırlanıyorum. gerçekten de aldığım telefonların hepsi şikayet üzerineydi ve insanlar hiç memnn değil. keşke devredilmeseydi diyip duruyorlar bence de keşke taşeron firmalara verlmeseydi çünkü 320 tl. ye ne kdr çalışılır ki saçma değilmi. ve her zaman performans falan filan diyerek işten biri girip biri çıkıyor. çünkü herkesin maaşı farklı ve sürekli arızalar çıkmakta.
  • Sizi elektrik çarpacak Thy yönetimi, çok yakında.......
  • THY,bindiği dalı kesmiştir.600 YTL ye çalisan personelinden ancak bu kadar verim alır.Ucuz ,ucuz mantığıyla kalite ve işbilirliği kaybettiler.İşi öğrenende en kısa zamanda işden ayrilacaktır.Hiçkimse köle değildir. Orası artık düzelmez.
  • ben de kasılıyorum ister thy call center ister yapı kredi ister bilmem ne dairesi olsun.bizde bu call center olayı ters işliyo bence bu arkadaşlar telekomla tcelle vodafone ile ortak çalışıyo.bari insan bi güzel menü müziği koyar.ben gece yarılarını bekliyorum ulaşabilmek için.444 0 444 ezberledim valla numarayı.komisyonu vardır bunların yoksa bizi boşyere üzmezler...

Bu süre içinde hiçbir satış ve rezervasyon yapılamazken yolcular en yakın bilet satış acentelerine yönlendirildi.

Arızanın giderilmesinden sonra çağrı merkezi yeniden hizmet vermeye başladı.

THY, geçtiğimiz aylarda özelleştirilen çağrı merkezinde meydana gelen kesinti ile ilgili soruşturma başlattı.

THY Çağrı Merkezi'nde elektrikler gitti, soruşturma başlatıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlarım; Ben yakın zaman içinde THY Çağrı Merkezinde çalışmaktaydım ve ücret 320 tl. gelince işten ayrıldım ve dava açmak için hazırlanıyorum. gerçekten de aldığım telefonların hepsi şikayet üzerineydi ve insanlar hiç memnn değil. keşke devredilmeseydi diyip duruyorlar bence de keşke taşeron firmalara verlmeseydi çünkü 320 tl. ye ne kdr çalışılır ki saçma değilmi. ve her zaman performans falan filan diyerek işten biri girip biri çıkıyor. çünkü herkesin maaşı farklı ve sürekli arızalar çıkmakta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sizi elektrik çarpacak Thy yönetimi, çok yakında.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY,bindiği dalı kesmiştir.600 YTL ye çalisan personelinden ancak bu kadar verim alır.Ucuz ,ucuz mantığıyla kalite ve işbilirliği kaybettiler.İşi öğrenende en kısa zamanda işden ayrilacaktır.Hiçkimse köle değildir. Orası artık düzelmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ben de kasılıyorum ister thy call center ister yapı kredi ister bilmem ne dairesi olsun.bizde bu call center olayı ters işliyo bence bu arkadaşlar telekomla tcelle vodafone ile ortak çalışıyo.bari insan bi güzel menü müziği koyar.ben gece yarılarını bekliyorum ulaşabilmek için.444 0 444 ezberledim valla numarayı.komisyonu vardır bunların yoksa bizi boşyere üzmezler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000