28 Nisan 2012, Cumartesi 09:06:03

THY BREMEN'İ MUTLU ETTİ

THY'nin Bremen'e ilk uçuşu için resepsiyon düzenlendi.
  • sen kim osmanliyi savunmak kim,bu ciddi bir istir,bademlerin aakli ermez bu islere,siz kupunuzu doldurun yeter.
  • osmanlı gerçeği neden zorunuza gidiyor? kimse cumhuriyete karşı değil ama osmanlıyı da görmezden gelemzsiniz.
  • osmanli tugrasi vererek,neyin mesajini veriyorsunuz almanlara,sizlere ragmen turkiye hala cumhuriyet zavalli bademler,unutmayiniz bunu,gun gelir hesap doner,zor oyunu bozar.
  • Türkiye Cumhuriyeti'nin bayrak taşıyıcısının almanlara hediyesi, osmanlı tuğrası. Bunlar neye özeniyorlar?

Almanya'nın Bremen şehrine ilk uçuşunu törenle gerçekleştiren Türk Hava Yolları (THY) onuruna Bremen Ekonomi, Çalışma ve Liman Bakanı Martin Günthner tarafından resepsiyon verildi.

Bremen'in tarihi Belediye Sarayında düzenlenen resepsiyona Türkiye'nin Hannover Başkonsolosu Tunca Özçuhadar, Türkiye'nin Bremen Fahri Konsolosu Yasemin Vierkötter, THY Pazarlama ve Satış Başkanı Akif Konar ile Orta Avrupa'dan sorumlu Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Ziya Taşkent, Bremen Havaalanı Genel Müdürü Jürgen Bula ile Satış ve Pazarlama Müdürü Florian Kruse, Bremen Turistik Merkezi (BTZ) Müdürü Peter Siemering ile THY Almanya şube müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Bakan Günthner, burada yaptığı konuşmada, THY'yi Bremen'i ailesine dahil etmesinden dolayı teşekkür ederek, ''Bugün Bremen için çok güzel bir gündür'' dedi.

Tunca Özçuhadar da 39 yıl aradan sonra THY'nin Bremen'e uçtuğuna dikkati çekerek, bu seferlerden sadece Türkler değil, turistler ve işadamlarının da yararlanacağını vurguladı.

Akif Konar ise THY'nin Almanya'da 10. uçuş noktası olarak Bremen seferlerini başlattığını, dünyada 192 noktaya uçan Avrupa'nın en iyi hava yolları unvanı bulunan THY ile Bremen'i İstanbul'a bağlamaktan dolayı mutlu olduğunu kaydetti.

Bu arada, resepsiyonda Konar'a Bremen Mızıkacıları plaketi verilirken, Konar da Bremen yetkililerine THY adına Osmanlı tuğrası bulunan bir sürahi hediye etti.

THY BREMEN'İ MUTLU ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
sen kim osmanliyi savunmak kim,bu ciddi bir istir,bademlerin aakli ermez bu islere,siz kupunuzu doldurun yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
osmanlı gerçeği neden zorunuza gidiyor? kimse cumhuriyete karşı değil ama osmanlıyı da görmezden gelemzsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
osmanli tugrasi vererek,neyin mesajini veriyorsunuz almanlara,sizlere ragmen turkiye hala cumhuriyet zavalli bademler,unutmayiniz bunu,gun gelir hesap doner,zor oyunu bozar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Türkiye Cumhuriyeti'nin bayrak taşıyıcısının almanlara hediyesi, osmanlı tuğrası. Bunlar neye özeniyorlar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000