10 Mart 2017, Cuma 12:56:26

THY Borajet'ten 5 uçak kiraliyor

Borajet Havayolları ile Türk Hava Yolları (THY) 5 uçaklık wet lease anlaşması imzaladı.
  • arkadaslar thy nın yerde suan ucagı bulunmuyor yerde olanlar sozlesmesı bıtmıs ve sahıplerıne teslım edılmek uzere bakım amaclı haboma hangara cekılmek ıcın yatıyor bılgılerınıze
  • Nisandan itibaren Berlin ve Stuttgart uçuşlarını iptal edip bir çok insanı mağdur ettiler. şimdi insanlar iki katı para ödeyip o da aktarmalı Almanyaya uçabilecekler.
  • kocaeli cengiz topel süper potansiyel boş boş duruyor. s. gökkçende büyük şirketlerle rekabet edeceğinize, kocaeli + sakarya + düzce + hatta ve hatta istanbul anadolu yakasından yolcu alabileceğiniz büyük bir potansiyeli değerlendirin. çektiğiniz bu sıkıntılardan kurtulun.
  • asasas

Borajet Havayolları geçtiğimiz yıl düzenlenen İstanbul Air Show'da 30 uçaklık Embraer için anlaşma imzalamıştı.

Kısa bir süre önce SBK Holding'e satılan Borajet'in yeni yönetimi Embraer'le yapılan 30 uçaklık yeni nesil E190/195 E2 anlaşmasını teyit etti. Anlaşmaya göre uçakların ilk 5 adedi 2018 yılında filoya katılacak. 

Öte yandan Borajet Havayolları, Türk Hava Yolları (THY) ile 5 uçaklık wet lease anlaşması yaptı. Uçakların kısa süre içerisinde teslim edilmeye başlanacağı öğrenildi. THY uçakların bir bölümünü kırmızı kuyruk olarak kullanacak.

AirportHaber ÖZEL

THY Borajet'ten 5 uçak kiraliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (106)

tk ~ 1 yıl önce
arkadaslar thy nın yerde suan ucagı bulunmuyor yerde olanlar sozlesmesı bıtmıs ve sahıplerıne teslım edılmek uzere bakım amaclı haboma hangara cekılmek ıcın yatıyor bılgılerınıze

Yanıtla

Kalan karakter 1000
G.Bektaş ~ 1 yıl önce
Nisandan itibaren Berlin ve Stuttgart uçuşlarını iptal edip bir çok insanı mağdur ettiler. şimdi insanlar iki katı para ödeyip o da aktarmalı Almanyaya uçabilecekler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cengiz topel KCO ~ 1 yıl önce
kocaeli cengiz topel süper potansiyel boş boş duruyor. s. gökkçende büyük şirketlerle rekabet edeceğinize, kocaeli + sakarya + düzce + hatta ve hatta istanbul anadolu yakasından yolcu alabileceğiniz büyük bir potansiyeli değerlendirin. çektiğiniz bu sıkıntılardan kurtulun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asasas ~ 1 yıl önce
asasas

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000