05 Mart 2014, Çarşamba 16:37:29

"THY BİZİ DİNLİYOR"

CNN Türk'te yayınlanan "Aykırı Sorular" programının moderatörü Enver Aysever, gizli dinleme yaptığı gerekçesiyle Türk Hava Yolları hakkında dava açacağını söyledi.
  • Vay arkadaş ne acımasız yorumlar yazılmış. Kuyruk acısı varmışcasına. Tweetler geç kalma üzerine değil. Adama karşı hissettiklerinizi bi kenara bırakın ve o tweetleri okuyun. Bankoda haber vermeden dinlenildiğinden ve bir daha hiç bir thy uçuşuna kabul edilmeyeceği tehditinden bahsetmiş. Yer personelinin bu tür bi hakkı bu koşullarda yok. Yer personeline bağırmış azarlamış vs olması, yer personelinin onu tüm thy uçuşlarından men etme hakkını vermez. Thy o yer personelinin babasının çiftliği değil, istediğimi uçuşa alırım istemediğimi tüm thy uçuşlarından men ederim diyebilmek nasıl bir ego siz ona bakın asıl enversavar lar.
  • Tam cahilin teki nefret ediyorum bu cahilden!Keske olse... Ucagi kacirmis arkadaslarin dedigi gibi...
  • boş konuşmuş..her uçağa geç kalan yolcunun yaptığı gibi..
  • Bu adam niye herseyi muhalefet ediyor

Türk Hava Yolları'nın gizli bir şekilde müşterilerini dinlediğini iddia eden "Aykırı Sorular" programının moderatörlüğünü yapan Enver Aysever, bu durumun gizli fişleme niteliği taşıdığını iddia etti. Mikro blog sitesi Twitter'daki kişisel hesabından "THY bugün bana korkunç bir olay yaşattı. Uçağı kaçırdığım için süren bir konuşmada, görevli kişi tüm bankoların ses kaydı aldığını söyledi. Bilgimiz dışında, gizli fişleme niteliği taşıyan bu durumu mahkemeye taşıyorum. THY bizi dinliyor ve adamları bunu ulu orta söylüyor" yazan Aysever, "Ayrıca bir görevli "Bir daha THY'de uçamayacaksın" diye tehdit etti. Yetkiyi kimden alıyor?" diye sordu.

"THY herkesin ortak varlığıdır" diyen Aysever, "Havaalanı eşkıyaları mahkemede hesap verecek ve elbette THY'de!" ifadelerini kullandı.

İŞTE ENVER AYSEVER'İN ATTIĞI O TWEETLER:
 

"THY BİZİ DİNLİYOR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Yuh ~ 4 yıl önce
Vay arkadaş ne acımasız yorumlar yazılmış. Kuyruk acısı varmışcasına. Tweetler geç kalma üzerine değil. Adama karşı hissettiklerinizi bi kenara bırakın ve o tweetleri okuyun. Bankoda haber vermeden dinlenildiğinden ve bir daha hiç bir thy uçuşuna kabul edilmeyeceği tehditinden bahsetmiş. Yer personelinin bu tür bi hakkı bu koşullarda yok. Yer personeline bağırmış azarlamış vs olması, yer personelinin onu tüm thy uçuşlarından men etme hakkını vermez. Thy o yer personelinin babasının çiftliği değil, istediğimi uçuşa alırım istemediğimi tüm thy uçuşlarından men ederim diyebilmek nasıl bir ego siz ona bakın asıl enversavar lar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tam cahilin teki nefret ediyorum bu cahilden!Keske olse... Ucagi kacirmis arkadaslarin dedigi gibi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demirkaya ~ 4 yıl önce
boş konuşmuş..her uçağa geç kalan yolcunun yaptığı gibi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu adam niye herseyi muhalefet ediyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000