15 Aralık 2008, Pazartesi 13:49:19

THY Birmingham uçuşlarına başladı

Türk Hava Yolları, Londra (Heathrow-Stansted) ve Manchester’den sonra İngiltere’deki 4. noktası olan Birmingham’a bugün itibariyle uçmaya başladı.
  • THY personeliyim, AKP karsitiyim. Hicbir sorun da yok. THY'de herkes sirketin ilerlemesi icin calisiyor. Basarinin anahtari da bu...
  • birakin artik bu saplantilari guzel olan seyleri takdir etmesini ogrenin kiskanmayin keske diger ozel hava yollarimizda THY yi ornek alarak havacilikta soz sahibi olsunlar hasan yapmis haci yapmis kemal yapmis ne farkeder adamlar yapti iste 5 sene once 60 ucagi olan THY nin simdi 120 ucagi var THY 75 sene once kurulmus kaba hesapla 70 senede yapilanlar 5 yilda yapilmis daha ne olsun hep bardagin bos tarafina bakmayin dunyada soz sahibi bir markamiz var tadini ve keyfini cikarmaya bakin biraz saygilarimla
  • Mescittekilerindir herhalde - en azindan gidishati oyle...
  • ah be güzel kardeşim ne güzel söylemişsin "THY Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarınındır" diye.. hepsinin mi yoksa sadece mescitte kimlik düşürenlerin mi??

Her geçen gün filosundaki uçak sayısını arttıran ve buna bağlı olarak uçuş ağını genişleten Türk Hava Yolları, İngiltere’nin ikinci en büyük şehri olan Birmingham seferlerine başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, haftada 5 sefer planlanan Birmingham’a 15 Aralık 2008 ile 31 Ocak 2009 tarihleri arasında vergiler hariç 129 Avro’ya promosyonel ücret uygulanacağı belirtildi.

İstanbul- Birmingham hattının tarifesi ise şöyle:

Birmingham

Birmigham hattıyla beraber Türk Hava Yolları’nın direkt uçtuğu nokta sayısı 33 iç hat, 109 dış hat olmak üzere 142’ye ulaştı.

THY Birmingham uçuşlarına başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Hikaye ~ 10 yıl önce
THY personeliyim, AKP karsitiyim. Hicbir sorun da yok. THY'de herkes sirketin ilerlemesi icin calisiyor. Basarinin anahtari da bu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oynakbeyi ~ 10 yıl önce
birakin artik bu saplantilari guzel olan seyleri takdir etmesini ogrenin kiskanmayin keske diger ozel hava yollarimizda THY yi ornek alarak havacilikta soz sahibi olsunlar hasan yapmis haci yapmis kemal yapmis ne farkeder adamlar yapti iste 5 sene once 60 ucagi olan THY nin simdi 120 ucagi var THY 75 sene once kurulmus kaba hesapla 70 senede yapilanlar 5 yilda yapilmis daha ne olsun hep bardagin bos tarafina bakmayin dunyada soz sahibi bir markamiz var tadini ve keyfini cikarmaya bakin biraz saygilarimla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilgili ~ 10 yıl önce
Mescittekilerindir herhalde - en azindan gidishati oyle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
ah be güzel kardeşim ne güzel söylemişsin "THY Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarınındır" diye.. hepsinin mi yoksa sadece mescitte kimlik düşürenlerin mi??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000