16 Aralık 2009, Çarşamba 11:30:58

THY bir yenisini daha ekliyor

Türk Hava Yolları, dış hat uçuş noktasına yenilerini eklemeye devam ediyor.
  • THY nin Bangladesh seferlerinin baslamasini dort gozle bekliyorduk. Vizyonsuzlukla suclayanlarin galiba dunyadan pek haberleri yok.
  • Buraya emirates gunde iki defa dubaiden yolcu tasiyor ve her zaman dolu... Qatar ve Gulf havayollarininda hergun seferi var. InshaALLAH THY bu bolgede basarili olur...
  • eden bulur THY,bu sozun ilk olumlu manasi sizle olacaktir ins..dakka dan uzak dogu ordan avruppa icinde referans olcaksiniz..artik herkses once degil arap ulkleri turkiyede kalalim sonra devam da diyecekler ins..
  • Vietnam Türkiye'den vize istiyor.Ankara'dan vizeyi alıp ülkeye gittiğinizde ''ben bu vizeyi kabul etmiyorum'' diyen görevli arkadaşlara sahipler.Turizm için güzel bir ülke ama bir Türk'ün oraya sorunsuz gidip gelmesi bir İranlı'nın EL-AL uçağıyla Newyork'a gitmesi gibi birşey.Heran bir sorun yaşayabilirsiniz .Ve daha da kötüsü o ülkeyle herhangi bir ilişkimiz olmadığı için sorunları çözmek hiç de kolay olmayabilir.

Halen 119 dış hat noktasına uçuş yapan Türk Hava Yolları, dış hat uçuş ağını genişletiyor. Bu yıl Toronto, Sao Paolo, Lviv gibi noktalara uçuş başlatan THY, 2010 yılı hedeflerini de belirlemeye başladı.

THY Yönetim Kurulu, 2010 yılında Istanbul - Dacca (Bangladeş) - Ho Chi Minh City (Vietnam)" hattında  tarifeli uçuşlara başlanması kararı aldı.

THY bir yenisini daha ekliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
THY nin Bangladesh seferlerinin baslamasini dort gozle bekliyorduk. Vizyonsuzlukla suclayanlarin galiba dunyadan pek haberleri yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Buraya emirates gunde iki defa dubaiden yolcu tasiyor ve her zaman dolu... Qatar ve Gulf havayollarininda hergun seferi var. InshaALLAH THY bu bolgede basarili olur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
eden bulur THY,bu sozun ilk olumlu manasi sizle olacaktir ins..dakka dan uzak dogu ordan avruppa icinde referans olcaksiniz..artik herkses once degil arap ulkleri turkiyede kalalim sonra devam da diyecekler ins..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Vietnam Türkiye'den vize istiyor.Ankara'dan vizeyi alıp ülkeye gittiğinizde ''ben bu vizeyi kabul etmiyorum'' diyen görevli arkadaşlara sahipler.Turizm için güzel bir ülke ama bir Türk'ün oraya sorunsuz gidip gelmesi bir İranlı'nın EL-AL uçağıyla Newyork'a gitmesi gibi birşey.Heran bir sorun yaşayabilirsiniz .Ve daha da kötüsü o ülkeyle herhangi bir ilişkimiz olmadığı için sorunları çözmek hiç de kolay olmayabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000