22 Eylül 2012, Cumartesi 15:56:54

THY BİR UÇAĞINI DAHA TESLİM ALDI

Türk Hava Yolları 2009 yılında verdiği Boeing 737-900ER'lardan birini daha teslim aldı.
  • olurmu öyle şey adam rize den kalkmiş gelmiş AHL de çalışıyor böylebirşey yok, burda çalışman için ya ESKİŞEHİR, TRAKYALI veya GÖÇMEN olman lazım anadolu insaniysan sen uçaktan ne anlarsin bunların hepsı anadan doğma uçakçı baksana meslek babadan oğula geçiyo adamların yedı sülalesi thy de çalişiyo, yeter kardeşim bu ülkede bende vergimi veriyorum bende bu devletin bir ferdiyim. girebiliyor isem istediğim yerde çalişir aldiğim paranin da hakkını veririm.
  • rize türkiyeden ayrildimi? bölücümüsün sen?
  • TC JYF NE DURUNDA ACABA,BU UCAK FILOYA KATILDI MI,NE ZAMAN GELDI? BIZLERE BILDIRILMEDI.
  • Kına rmuzlu kişiye, asıl THY kadar taş senin başına düşsün kuş beyinli herif. Şu TGS yüzünden THY'nin uğradığı zararın haddi hesabı yok.

Türk Hava Yolları 2009 yılında Boeing’e verdiği toplam 15 uçaklık Boeing 737-900ER  siparişlerinden birini daha teslim aldı. Test uçuşlarını başarıyla tamamlayıp filoya katılan yeni Boeing 737-900ER tipi yolcu uçağı bugün saat 12:00 sularında İstanbul Atatürk Havalimanı'na teker koydu.

 

Daha önce filoya katılan diğer 737-900ER’lar da olduğu gibi, Sky Interior kabin tasarımına ve uzun menzilli uçuşlara imkan tanıyan yeni uçak TC-JYG kuyruk tesciliyle göklerdeki yerini alacak.

Uçağın son kontrollerinin yapılmak üzere Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Hangarı'na geçildiği öğrenildi.

SKY INTERIOR FARKI

Boeing 737'lerin "Sky Interior" kabin tasarımında aydınlatma, gökyüzü hissini uyandıran yumuşak mavi tonda ve kabin yan duvarları, geniş pencere oyuklarıyla tasarlanarak, daha geniş görüş açısı sunarak uçuş keyfini artırıyor. B737'lerin yeni baş üstü dolapları daha geniş bagaj imkanı sağlarken, az yer kaplayarak kabinde daha ferah bir ortam sunuyor. 

©AirportHaber.com ÖZEL

THY BİR UÇAĞINI DAHA TESLİM ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

köylü ~ 6 yıl önce
olurmu öyle şey adam rize den kalkmiş gelmiş AHL de çalışıyor böylebirşey yok, burda çalışman için ya ESKİŞEHİR, TRAKYALI veya GÖÇMEN olman lazım anadolu insaniysan sen uçaktan ne anlarsin bunların hepsı anadan doğma uçakçı baksana meslek babadan oğula geçiyo adamların yedı sülalesi thy de çalişiyo, yeter kardeşim bu ülkede bende vergimi veriyorum bende bu devletin bir ferdiyim. girebiliyor isem istediğim yerde çalişir aldiğim paranin da hakkını veririm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rize derken ~ 6 yıl önce
rize türkiyeden ayrildimi? bölücümüsün sen?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Y.Hasan Londra ~ 6 yıl önce
TC JYF NE DURUNDA ACABA,BU UCAK FILOYA KATILDI MI,NE ZAMAN GELDI? BIZLERE BILDIRILMEDI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Kına rmuzlu kişiye, asıl THY kadar taş senin başına düşsün kuş beyinli herif. Şu TGS yüzünden THY'nin uğradığı zararın haddi hesabı yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000