01 Aralık 2016, Perşembe 16:04:01

THY bir uçağını daha filodan çıkardı

Türk Hava Yolları (THY), Anadolujet renkleriyle uçan bir adet Boeing B737-800 tipi uçağını daha filosundan çıkardı.
  • Bır zamandır burda yazılan yorumları okuyorum, insanlar ne kadar kotu yorumlar yaziyor. Yani bir baska sirkette boyle konusan, ona buna laf atan, cirkef bir ortam havasi var. Ozellikle de THY kurumunun kabin ekiplerinde cok laf, bol dedikodu ... hepsini gectim burda ulusal havayolumuz THY den konusuyoruz. Bu kadar felaket tellalcisi olmayalim arkadaslarim, hirslarimizi, kizginliklarimizi kuruma degil sahislara yapalim. Ticarettir olur bu inisler cikislar. THY batmaz hic bir sekilde Basbakanlik Ozellestirme elinde! Ama, durumunun kotuye gitmesini istemek, batmasini istemek kime ne kazandirir? Bir cok insan isinden olur. Unutmayin, kinle nefretle sizin basiniza gelenler duzelmicek... Sag duyulu olalim, kotu gunler de elbet bir gun gelip gececek.... saglicakla kalin
  • panic yok, normaldir her sektorde inisli cikisli zamanlar olur. Ticaretin dogasinda bunlar vardir. isler iyigider yeni eleman ise alirsin, krizler cikar isler zayiflar fazla elemani isten cikarirsin, daha sonar isler duzelince geri alirsin. niye bosu bosuna kotu niyet tellalligi yapiyorsunuz. THY batarsa kimin isine gelecek ?? bir suru insan isinden olacak o zaman bir tarafiniza mutluluktan kinami yakacaksiniz .
  • Memlekette ne batmadiki
  • Seferleri ne olacak?

BBAM şirketinden wet lease olarak alınan TC-SAU kuyruk tescilli Boeing B737-800 tipi uçak, filodan çıkarıldı.

2008 yılında filoya katılan TC-SAU kuyruk tescilli Boeing B737-800 tipi uçak, SunExpress ve Anadolujet operasyonlarında kullanılıyordu.

Bu uçağın filodan çıkarılmasıyla birlikte Anadolujet filosundaki uçak sayısı 34 olurken, THY'nin toplam uçak sayısı 334 olarak güncellendi.

tc-sau ayt090515

THY bir uçağını daha filodan çıkardı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

Havacı ~ 2 yıl önce
Bır zamandır burda yazılan yorumları okuyorum, insanlar ne kadar kotu yorumlar yaziyor. Yani bir baska sirkette boyle konusan, ona buna laf atan, cirkef bir ortam havasi var. Ozellikle de THY kurumunun kabin ekiplerinde cok laf, bol dedikodu ... hepsini gectim burda ulusal havayolumuz THY den konusuyoruz. Bu kadar felaket tellalcisi olmayalim arkadaslarim, hirslarimizi, kizginliklarimizi kuruma degil sahislara yapalim. Ticarettir olur bu inisler cikislar. THY batmaz hic bir sekilde Basbakanlik Ozellestirme elinde! Ama, durumunun kotuye gitmesini istemek, batmasini istemek kime ne kazandirir? Bir cok insan isinden olur. Unutmayin, kinle nefretle sizin basiniza gelenler duzelmicek... Sag duyulu olalim, kotu gunler de elbet bir gun gelip gececek.... saglicakla kalin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havaci ~ 2 yıl önce
panic yok, normaldir her sektorde inisli cikisli zamanlar olur. Ticaretin dogasinda bunlar vardir. isler iyigider yeni eleman ise alirsin, krizler cikar isler zayiflar fazla elemani isten cikarirsin, daha sonar isler duzelince geri alirsin. niye bosu bosuna kotu niyet tellalligi yapiyorsunuz. THY batarsa kimin isine gelecek ?? bir suru insan isinden olacak o zaman bir tarafiniza mutluluktan kinami yakacaksiniz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Memlrket ~ 2 yıl önce
Memlekette ne batmadiki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gotham ~ 2 yıl önce
Seferleri ne olacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000