10 Mayıs 2016, Salı 22:11:51

THY bir uçağını A Milli Takım'a özel giydirdi

Türk Hava Yolları (THY) A Milli Futbol takımının Euro 2016 Şampiyonası'na gideceği uçağı özel olarak giydirdi.
  • Gerek yoktu bence
  • what can ı do sometimes ,look at the tabela ve ı want to see the front gibi muhteşem ingilizce kelimeleri dünyaya kazandırmış parayı,egoyu,havayı çok seven muhteremin resmi tüm uçağı kaplamalıydı...kızarsa ortalık yıkılır malum hergün olay yaşanan bir yerin adamı ne de olsa...
  • Futbolcular gereksiz olmus. Fatih hoca tek basina yeterdi. Avrupa kupasi icin: Can we do it. I think so, No!!! :-P
  • bir zamanlar gs hocasıyken ssk'da asgari ücretli gösterildiği haberlere konu olan,her zamanki popülistliği ile şöyle milliyetçiyim böyle vatanseverim deyip karşılığında da yılda 3,5 milyon euro para alan ! ve bu para nedeniyle mecliste teröristlerin bile ağzına sakız olan, dünyanın 2. en pahalı milli takım antrenörünün resmi pek iyi olmamış gibi !

Fransa'da düzenlenecek Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılacak olan A Milli Futbol takımı için Türk Hava Yolları'ndan sürpriz boyama geldi.

Türk Hava Yolları (THY), geçtiğimiz Nisan ayında TC-JOH kuyruk tescilli Airbus A330-300 tipi uçağını, Euro 2016'ya özel boyamış ve ilk uçuşunu da Fransa'nın başkenti Paris'e gerçekleştirmişti.

Bugün sosyal medyaya sızan görsellerde THY'nin A Milli Takım için özel boyama yaptığı öğrenildi. TC-JYP kuyruk tescilli Boeing B737-900ER tipi THY uçağı, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, bazı futbolcuların fotoğrafları ve Türk Bayrağı motifleriyle giydirildi. 

İşte A Milli Futbol Takımı'nı taşıyacak THY uçağı;THY bir uçağını A Milli Takım'a özel giydirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

bulent ~ 2 yıl önce
Gerek yoktu bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000
muhterem ~ 2 yıl önce
what can ı do sometimes ,look at the tabela ve ı want to see the front gibi muhteşem ingilizce kelimeleri dünyaya kazandırmış parayı,egoyu,havayı çok seven muhteremin resmi tüm uçağı kaplamalıydı...kızarsa ortalık yıkılır malum hergün olay yaşanan bir yerin adamı ne de olsa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yasas ~ 2 yıl önce
Çok haklısın.
Digerleri ~ 2 yıl önce
Futbolcular gereksiz olmus. Fatih hoca tek basina yeterdi. Avrupa kupasi icin: Can we do it. I think so, No!!! :-P

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adanalı ~ 2 yıl önce
bir zamanlar gs hocasıyken ssk'da asgari ücretli gösterildiği haberlere konu olan,her zamanki popülistliği ile şöyle milliyetçiyim böyle vatanseverim deyip karşılığında da yılda 3,5 milyon euro para alan ! ve bu para nedeniyle mecliste teröristlerin bile ağzına sakız olan, dünyanın 2. en pahalı milli takım antrenörünün resmi pek iyi olmamış gibi !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000