15 Ekim 2016, Cumartesi 11:25:30

THY bir uçağı Beşiktaş renklerine boyadı

Türk Hava Yolları, ulaşım sponsoru olduğu Beşiktaş için Anadolujet'e ait bir uçağı Beşiktaş logosu ve renklerine boyadı.
  • Efendi
  • Thy'nin BJk reklamını yapması için Bjk'ten ekstra para alması gerekir - normal şartlarda. Sponsorluk sözleşmesinde böyle bir giydirme maddesi yoksa ve Fikret Orman da böyle bir şey istediyse Thy yönetiminin bu talebe kulak vermemesi olmaz - nezaket, taraftar tepkisi vs. O zaman şişin ve kebabın yanmayacağı durum Aj uçağının giydirilmesi. Fikret Orman da "hayır, illa kırmız kuyruk olacak" diye de diretemez. Böylece Thy olayı tatlıya bağlamış olur. Ama Aj ye bakan tarafı pozitif. Marka bilinirliği anlamında Aj ye katkısı olur bu işin:
  • Bence THY Galatasaray, Trabzonspor gibi diğer sponsor olduğu takımlara da bu jesti yapmalı.
  • Ne güzel ya fenerbahçeyi özenmek

Türk Hava Yolları, ulaşım sponsoru olduğu Beşiktaş için Anadolujet'e ait bir uçağı Beşiktaş logosu ve renklerine boyadı.

TC-JGF kuyruk tescilli Boeing 737-800 tipi uçağı Beşiktaş renklerine boyanan Anadolujet uçağının Siyah Beyazlılar için ilk seferi Napoli deplasmanı olacak. 19 Ekim Çarşamba günü İtalya'nın Napoli kentinde oynanacak Şampiyonlar Ligi maçına, Beşiktaş kendi logosunu taşıyan uçakla gidecek.

Geçtiğimiz aylarda Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman; 'Bütün maçlarımıza THY ie uçuyoruz. Bir uçağa Beşiktaş adının ve armasının giydirilmesini istiyoruz' demişti.

©AirportHaber

 

THY bir uçağı Beşiktaş renklerine boyadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Efendi ~ 2 yıl önce
Efendi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY > BJK > AJ ~ 2 yıl önce
Thy'nin BJk reklamını yapması için Bjk'ten ekstra para alması gerekir - normal şartlarda. Sponsorluk sözleşmesinde böyle bir giydirme maddesi yoksa ve Fikret Orman da böyle bir şey istediyse Thy yönetiminin bu talebe kulak vermemesi olmaz - nezaket, taraftar tepkisi vs. O zaman şişin ve kebabın yanmayacağı durum Aj uçağının giydirilmesi. Fikret Orman da "hayır, illa kırmız kuyruk olacak" diye de diretemez. Böylece Thy olayı tatlıya bağlamış olur. Ama Aj ye bakan tarafı pozitif. Marka bilinirliği anlamında Aj ye katkısı olur bu işin:

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diğer takımlar ~ 2 yıl önce
Bence THY Galatasaray, Trabzonspor gibi diğer sponsor olduğu takımlara da bu jesti yapmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aramızdan biri ~ 2 yıl önce
Ne güzel ya fenerbahçeyi özenmek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diğerlerinden biri ~ 2 yıl önce
TK > YB ;)
imlâ ~ 2 yıl önce
fenerbahçe'yE özenmek
Komik ~ 1 yıl önce
İlk boyama GALATASARAY A310 uçağı UEFA kupası

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000