15 Şubat 2012, Çarşamba 10:42:57

THY BİR MİLYAR TL ZARAR AÇIKLADI

Türk Hava Yolları, 2011 yılına ait rakamları açıkladı. THY'nin zararı 1 milyar TL olarak ortaya çıktı.
  • Herkes tutturmus bayrak tasiyicimiz, elestirmeyin. Asgari ucretle calisan insanimin verdigi vergiyle hovardalik yapmayin o zaman.Asil ozellestirilmesi gereken THY dir. Etin ne ki, budun ne olsun. Ona buna sponsor ol, hevessiz kabin memuruna 4000 tl aylik ver, kendi insanin Van`da donup yanarken kopek cikinca! kanadi surtecegin meydana uc. Sonucun ne olacagini bekliyordunuz. Umarim birileri biz ne yaptik diye dusunuyordur. Milletin omuzundan dusmeli artik THY.
  • bui YÖNETİMİN ALDIĞI AHların BİLANÇOSUdur.. devamını can-ı yürekten dilerim.. zarar ortada 1.007.542.958/(20.000x12)=4.198 TORPİLLİ AKPli:))))))))))))
  • mamasını kim veriyor bilmiyorum ama THY tarihi boyunca böyle bir zarar açıklamadığına göre, buna sebep olanların başları,emeğiyle bu şirketi ayakta tutanların ahlarıyla MAMAlarının kulakları çok çınlayacak..!ALLAH VAR.bu sonuç YÖNETİMİN ALDIĞI AHLARIN BİLANÇOSUdur..saygılar!
  • YAZIDA BİLE SAÇMALIK VAR.VERGİ MÜDÜRÜNÜN BAŞKAN YANINDA NE İŞİ VAR.DEMEK Kİ AŞAĞIDA PARAF ATAN ZAVALLININ TORPİLİ KÜÇÜK.MUHASEBE BAŞKAN YARDIMCISI YOKSA,MALİ KONTROLÖR VAR,MUHASEBE MÜDÜRÜ VAR.İKİ TORPİLLİ İSİM BÜYÜK BİR BAŞARISIZLIĞA İMZA ATMIŞLAR!KUTLARIM!DEVAMINI DİLERİM.
 Türk Hava Yolları, 2011 yılı mali rakamlarını açıkladı. KAP'a gönderilen açıklamada THY, 2011 yılında   1.007.542.958 TL zarar etti.

İşte Türk Hava Yolları'nın 2011 yılındaki mali tablosu...
THY BİR MİLYAR TL ZARAR AÇIKLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (110)

Misafir ~ 6 yıl önce
Herkes tutturmus bayrak tasiyicimiz, elestirmeyin. Asgari ucretle calisan insanimin verdigi vergiyle hovardalik yapmayin o zaman.Asil ozellestirilmesi gereken THY dir. Etin ne ki, budun ne olsun. Ona buna sponsor ol, hevessiz kabin memuruna 4000 tl aylik ver, kendi insanin Van`da donup yanarken kopek cikinca! kanadi surtecegin meydana uc. Sonucun ne olacagini bekliyordunuz. Umarim birileri biz ne yaptik diye dusunuyordur. Milletin omuzundan dusmeli artik THY.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bui YÖNETİMİN ALDIĞI AHların BİLANÇOSUdur.. devamını can-ı yürekten dilerim.. zarar ortada 1.007.542.958/(20.000x12)=4.198 TORPİLLİ AKPli:))))))))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
mamasını kim veriyor bilmiyorum ama THY tarihi boyunca böyle bir zarar açıklamadığına göre, buna sebep olanların başları,emeğiyle bu şirketi ayakta tutanların ahlarıyla MAMAlarının kulakları çok çınlayacak..!ALLAH VAR.bu sonuç YÖNETİMİN ALDIĞI AHLARIN BİLANÇOSUdur..saygılar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
YAZIDA BİLE SAÇMALIK VAR.VERGİ MÜDÜRÜNÜN BAŞKAN YANINDA NE İŞİ VAR.DEMEK Kİ AŞAĞIDA PARAF ATAN ZAVALLININ TORPİLİ KÜÇÜK.MUHASEBE BAŞKAN YARDIMCISI YOKSA,MALİ KONTROLÖR VAR,MUHASEBE MÜDÜRÜ VAR.İKİ TORPİLLİ İSİM BÜYÜK BİR BAŞARISIZLIĞA İMZA ATMIŞLAR!KUTLARIM!DEVAMINI DİLERİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000