28 Eylül 2013, Cumartesi 16:01:17

THY BİR HAT DAHA AÇIYOR

Türk Hava Yolları Pakistan'ın Lahor kentine uçmaya hazırlanıyor...
  • Son 4 yildir Lahore surekli ucus yapan biri olarak, Emirates, Etihad ve Qatar gunde minimum 2-3 kez 777-300ER ile sefer yapiyor. Simdi haftada 3 veya 4 kez 737 ile ucarak pastanin %1 lik dilimine talip olmak orada basariyi getirmez. Ama bizler icin direk ucus olmasi ni buyuk sans olarak goruyorum. Maalesef Emirates degil THY ile hicbir havayolu sirketi ile karsilastirmak dogru degil. Hepsinden uzak ara onde oldugunu dusunuyorum. Bizim icin iyi bir hedef diye dusunuyorum. 3.cu havaalani ile birlikte. Tam destek hep destek THY.
  • Emirates vızır vızır o bölgenin yolcularini tasiyor, bizimkiler daha haftada 3 sefer 4 sefer plani yapiyor onuda büyük bir ihtimal 737 yapacaklardir. Uzun masafelerde gözle görünür eksikler var bari yakin ve orta mesafelerde güclü olsalar!!! THY de San Francisco yok, Miami yok, Atlanta yok, Manila yok, Taipei yok, Nagoya yok, Güney Amerikada yok denecek kadar az ondan sonra dünyanin en cok ülkesine ucsan ne olur????
  • 737-900 e hayırlı olsun :)
  • Lahore cok önemli bir Destination daha sonrasinda mutlaka Bangalore gelmelidir basarilar THY hep yükseklerde uçun.

Türk Hava Yolları, Pakistan'da bir hat daha açmaya hazırlanıyor. THY, uçak müsaitliğine bağlı olarak Lahor kentine uçuş başlatacağını açıkladı.

THY'den KAP'a yapılan açıklamada:

Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca, uçak müsaitliğine bağlı olarak Pakistan'ın Lahor şehrine tarifeli yolcu seferleri başlatılmasına karar verilmiştir.

THY BİR HAT DAHA AÇIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

yolcu ~ 5 yıl önce
Son 4 yildir Lahore surekli ucus yapan biri olarak, Emirates, Etihad ve Qatar gunde minimum 2-3 kez 777-300ER ile sefer yapiyor. Simdi haftada 3 veya 4 kez 737 ile ucarak pastanin %1 lik dilimine talip olmak orada basariyi getirmez. Ama bizler icin direk ucus olmasi ni buyuk sans olarak goruyorum. Maalesef Emirates degil THY ile hicbir havayolu sirketi ile karsilastirmak dogru degil. Hepsinden uzak ara onde oldugunu dusunuyorum. Bizim icin iyi bir hedef diye dusunuyorum. 3.cu havaalani ile birlikte. Tam destek hep destek THY.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Emirates vızır vızır o bölgenin yolcularini tasiyor, bizimkiler daha haftada 3 sefer 4 sefer plani yapiyor onuda büyük bir ihtimal 737 yapacaklardir. Uzun masafelerde gözle görünür eksikler var bari yakin ve orta mesafelerde güclü olsalar!!! THY de San Francisco yok, Miami yok, Atlanta yok, Manila yok, Taipei yok, Nagoya yok, Güney Amerikada yok denecek kadar az ondan sonra dünyanin en cok ülkesine ucsan ne olur????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ziko ~ 5 yıl önce
keyfinden mi uçmuyor. hepsi zamanla olacak. anlaşmalar müsade etmiyor,etse uçak sıkıntısı var.
boeing mi ~ 5 yıl önce
737-900 e hayırlı olsun :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Lahore cok önemli bir Destination daha sonrasinda mutlaka Bangalore gelmelidir basarilar THY hep yükseklerde uçun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000