13 Temmuz 2009, Pazartesi 08:22:04

THY biletlerine hücum edildi

Türk Hava Yolları'nın Kanada'nın Toronto kentine başlattığı seferler sadece Türkleri değil, diğer Müslüman toplulukları da sevindirdi.
  • " TC-JJA TC-JJB TC-JJC kuyruk tesciliyle tamamen Türk uçağı oldu onlar." Kirasini verdikten sonra istersen Uzay mekigine bile Turk bayragi yapistiririz. Ha bi dakka, aman icine bindigin otomobillerin arkasinada Turk bayragi yapistirmayi unutma.
  • ya emirates 380le ucuyor torontoya.. onlar degil sadece bizmi muslumanız :)
  • sen merak etme o kuyruklar değişti artık Türk bayrağı var o 777 300er lerde TC-JJA TC-JJB TC-JJC kuyruk tesciliyle tamamen Türk uçağı oldu onlar. gönül rahatlığıyla uçabilirsin üzülme
  • Ben de Kanada'da yasayan Turklerdenim ve bu habere cok sevindim. Ancak THY'nin sitesinde Toronto hala yok. Nasil aliyor herkes bu biletleri? Illa acentaya mi gidecegiz? Ayrica sadece Toronto degil, THY Star Alliance sayesinde Air Canada ile ortak artik. Internet sitesinde Montreal, Vancouver, Calgary gibi Kanada'nin diger belli basli buyuk sehirlerine de bilet satisina baslamasi lazim. Hadi onu gectik, Toronto'ya hala bilet alamiyoruz!

THY bu sayede Toronto'da yaşayan İran, Irak, Azerbaycan, Lübnan, Rusya, Ortadoğu ve Orta Asya ülkeleri vatandaşlarını Avrupa'da aktarma yapma çilesinden kurtardı.

Toronto-İstanbul biletlerine ise adeta hücum edildi. 879 dolardan satılan gidiş-dönüş bir ay süreli biletler hızla tükeniyor. İlk hafta uçuşları için çok sayıda kişi ismini yedeklere yazdırdı.

Bugün Türkiye'ye gidecek ilk yolcular arasında Türklerin yanı sıra İran, Mısır ve Pakistanlı yolcular da bulunuyor. 

THY biletlerine hücum edildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
" TC-JJA TC-JJB TC-JJC kuyruk tesciliyle tamamen Türk uçağı oldu onlar." Kirasini verdikten sonra istersen Uzay mekigine bile Turk bayragi yapistiririz. Ha bi dakka, aman icine bindigin otomobillerin arkasinada Turk bayragi yapistirmayi unutma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ya emirates 380le ucuyor torontoya.. onlar degil sadece bizmi muslumanız :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sen merak etme o kuyruklar değişti artık Türk bayrağı var o 777 300er lerde TC-JJA TC-JJB TC-JJC kuyruk tesciliyle tamamen Türk uçağı oldu onlar. gönül rahatlığıyla uçabilirsin üzülme

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ben de Kanada'da yasayan Turklerdenim ve bu habere cok sevindim. Ancak THY'nin sitesinde Toronto hala yok. Nasil aliyor herkes bu biletleri? Illa acentaya mi gidecegiz? Ayrica sadece Toronto degil, THY Star Alliance sayesinde Air Canada ile ortak artik. Internet sitesinde Montreal, Vancouver, Calgary gibi Kanada'nin diger belli basli buyuk sehirlerine de bilet satisina baslamasi lazim. Hadi onu gectik, Toronto'ya hala bilet alamiyoruz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000