06 Aralık 2008, Cumartesi 20:57:13

THY BAŞMÜFETTİŞLERİNE BAYRAMI ZEHİR ETTİ

Türk Havayolları Ramazan Bayramı öncesinde Call Center’i özelleştirerek Call Center çalışanlarına bayramı zehir etmişti. Şimdi yine bir bayram öncesi müfettişlere acı reçete tebliği edildi. Bakın koca müfettişler nasıl pasifleştirildi.
  • herkes bir iki isim (hatta bir) uzerinde yoğunlasmıs.. sizce neden?bu insan bu kadar tepki alacak ne yapmıs ya da yapmamıs. Asıl anlayamadağım bu arkadası buralara getiren guc(ler) neden hala ısrarla birşeyleri görmüyor.. sonucta bu gidişle ister beğenelim ister beğenmeyelim bu insanlar iki gun sonra daha güçlü olarak gelecekler maalesef...şereffiz dünya
  • TeeHaaYee'de kımıl zararlısı tipler çoktur.Bunlar torpille bir yerlere gelen tiplerdir.Ammaaa her ne kadar torpillede bir yerlere gelseler yine de bulundukları mevkilerde bir şeyler üretmeye çalışır gayret gösterirler.Ama bazıları vardırki hem süper torpillilerdir hemde iş güç hakgetire orta yerde aylak aylak gezer mesai saatinin hızla bitmesini beklerler.Overloda katılıyorum.Arif Gezmişoğlunun gezip dolaşmadığı ve kovulmadığı yer yurt kalmamıştır.Her gittiği yerde illallah ettirmiştir.Hemde illallah getirdiği kimseler, eski yönetimin değil, bizzati bu yönetimin başa getirdiği torpilli ama işini yapan kişilerdir.Sonuç itibariyle Arif hem çok torpilli bir varlıktır,hemde tembel ötesi bir muammadır.Ariftir bu,bilen çok iyi bilir...Bizden uzak Allaha yakın olması temennilerimizle sevgileeer..
  • Arkadaslar cok ayip oluyor. Bir insan hakkinda konustugunuzun farkinda misiniz. Isminizin gizliligi size adaletsiz olmayi sagliyorsa, sizin kendi kisiliginizde bir sorun var demektir. Eski Toprak dogru yazmis. Bir Bas Mufettis kolay yetismiyor. Yardimci olarak baslayan arkadaslar da iyice pisene kadar zaten tek baslarina teftis yapamiyorlar. Konuyu, teamulleri ile degerlendirmek lazim. Rast gele, kolayci ve cok bilmis edalari ile degil.
  • Zaten endustri mühendisi nasıl teftiş kurulunda çalışabilir ki ? Neyi inceleyecek araştıracak. Hangi bilgiyle ? Hangi tecrübeyle

THY yönetimi istediği personele istediği görev vermeyi sürdürüyor. Yönetmeliklere aykırı olmasına rağmen bazı kilit noktalara istedikleri kişiyi getiren THY yönetimi bu kez müfettişlerin kellesini aldı. Müfettişleri uzman sıfatıyla değişik yerlere atayan THY yönetimi Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettişi Ümit Arda’yı Uçuş İşletme Başkanlığı Uçuş Standartları Müdürlüğü’ne uzman olarak, Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettişi Cengiz Özer’i Uçuş İşletme Başkanlığı Dokümantasyon Müdürlüğü’ne uzman, Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettişi Nemci Demir’i Uçuş Eğitim Başkanlığı’na uzman, Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettiş Yardımcısı Arif Ali Gezmişoğlu’nu Kalite Güvence Başkanlığı Kalite Güvence Müdürlüğü Yer İşletme Bölümü’ne uzman olarak atadı.

 

Bayram öncesi gelen bu atamalarla müfettişler  şok yaşadı.

 

 

THY BAŞMÜFETTİŞLERİNE BAYRAMI ZEHİR ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

çekirge ~ 10 yıl önce
herkes bir iki isim (hatta bir) uzerinde yoğunlasmıs.. sizce neden?bu insan bu kadar tepki alacak ne yapmıs ya da yapmamıs. Asıl anlayamadağım bu arkadası buralara getiren guc(ler) neden hala ısrarla birşeyleri görmüyor.. sonucta bu gidişle ister beğenelim ister beğenmeyelim bu insanlar iki gun sonra daha güçlü olarak gelecekler maalesef...şereffiz dünya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cankuşlar ~ 10 yıl önce
TeeHaaYee'de kımıl zararlısı tipler çoktur.Bunlar torpille bir yerlere gelen tiplerdir.Ammaaa her ne kadar torpillede bir yerlere gelseler yine de bulundukları mevkilerde bir şeyler üretmeye çalışır gayret gösterirler.Ama bazıları vardırki hem süper torpillilerdir hemde iş güç hakgetire orta yerde aylak aylak gezer mesai saatinin hızla bitmesini beklerler.Overloda katılıyorum.Arif Gezmişoğlunun gezip dolaşmadığı ve kovulmadığı yer yurt kalmamıştır.Her gittiği yerde illallah ettirmiştir.Hemde illallah getirdiği kimseler, eski yönetimin değil, bizzati bu yönetimin başa getirdiği torpilli ama işini yapan kişilerdir.Sonuç itibariyle Arif hem çok torpilli bir varlıktır,hemde tembel ötesi bir muammadır.Ariftir bu,bilen çok iyi bilir...Bizden uzak Allaha yakın olması temennilerimizle sevgileeer..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAYYARE ~ 10 yıl önce
Arkadaslar cok ayip oluyor. Bir insan hakkinda konustugunuzun farkinda misiniz. Isminizin gizliligi size adaletsiz olmayi sagliyorsa, sizin kendi kisiliginizde bir sorun var demektir. Eski Toprak dogru yazmis. Bir Bas Mufettis kolay yetismiyor. Yardimci olarak baslayan arkadaslar da iyice pisene kadar zaten tek baslarina teftis yapamiyorlar. Konuyu, teamulleri ile degerlendirmek lazim. Rast gele, kolayci ve cok bilmis edalari ile degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tayyare ~ 10 yıl önce
Zaten endustri mühendisi nasıl teftiş kurulunda çalışabilir ki ? Neyi inceleyecek araştıracak. Hangi bilgiyle ? Hangi tecrübeyle

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000