06 Aralık 2008, Cumartesi 20:57:13

THY BAŞMÜFETTİŞLERİNE BAYRAMI ZEHİR ETTİ

Türk Havayolları Ramazan Bayramı öncesinde Call Center’i özelleştirerek Call Center çalışanlarına bayramı zehir etmişti. Şimdi yine bir bayram öncesi müfettişlere acı reçete tebliği edildi. Bakın koca müfettişler nasıl pasifleştirildi.
  • herkes bir iki isim (hatta bir) uzerinde yoğunlasmıs.. sizce neden?bu insan bu kadar tepki alacak ne yapmıs ya da yapmamıs. Asıl anlayamadağım bu arkadası buralara getiren guc(ler) neden hala ısrarla birşeyleri görmüyor.. sonucta bu gidişle ister beğenelim ister beğenmeyelim bu insanlar iki gun sonra daha güçlü olarak gelecekler maalesef...şereffiz dünya
  • TeeHaaYee'de kımıl zararlısı tipler çoktur.Bunlar torpille bir yerlere gelen tiplerdir.Ammaaa her ne kadar torpillede bir yerlere gelseler yine de bulundukları mevkilerde bir şeyler üretmeye çalışır gayret gösterirler.Ama bazıları vardırki hem süper torpillilerdir hemde iş güç hakgetire orta yerde aylak aylak gezer mesai saatinin hızla bitmesini beklerler.Overloda katılıyorum.Arif Gezmişoğlunun gezip dolaşmadığı ve kovulmadığı yer yurt kalmamıştır.Her gittiği yerde illallah ettirmiştir.Hemde illallah getirdiği kimseler, eski yönetimin değil, bizzati bu yönetimin başa getirdiği torpilli ama işini yapan kişilerdir.Sonuç itibariyle Arif hem çok torpilli bir varlıktır,hemde tembel ötesi bir muammadır.Ariftir bu,bilen çok iyi bilir...Bizden uzak Allaha yakın olması temennilerimizle sevgileeer..
  • Arkadaslar cok ayip oluyor. Bir insan hakkinda konustugunuzun farkinda misiniz. Isminizin gizliligi size adaletsiz olmayi sagliyorsa, sizin kendi kisiliginizde bir sorun var demektir. Eski Toprak dogru yazmis. Bir Bas Mufettis kolay yetismiyor. Yardimci olarak baslayan arkadaslar da iyice pisene kadar zaten tek baslarina teftis yapamiyorlar. Konuyu, teamulleri ile degerlendirmek lazim. Rast gele, kolayci ve cok bilmis edalari ile degil.
  • Zaten endustri mühendisi nasıl teftiş kurulunda çalışabilir ki ? Neyi inceleyecek araştıracak. Hangi bilgiyle ? Hangi tecrübeyle
  • basmufettis kolay olunmuyor ve kolay yetismiyorlar.. torpille de o makama yukarıdan inilemiyordu.. gercekten yazık oldu.. thy nin iyiligi icin bile olsa kimsenin konusacak durumu kalmadı.. bu baskı rejiminden baska birşey degil. simdi kim bizi teftis edecek dun sirkete girip sınavsız ve tecrubesiz bir sekilde sadece torpille mufettis yardımcısı olanlar mı.. şimdi nasıl kalan mufettişler teftis yapacak.. ne güvenceleri var ki adil olacaklar..şaka gibi.. yazık cok yazık
  • Arkadasim sacmalamissin. Arif i taniyorum. ABD de Endustri Muhendisligi okumus, kaliteli bir arkadas. Anlasilan, senin kendisiyle kisisel bir problemin var. Sana bi sey diyim mi? senin gibiler cok ic bulandirici insanlar. Arkadan vuran kisilikler. Eminim ki bir kere bile yuzune bi sey diyememissindir ama bu sekilde arkadan konusursun. Allah bilir Ingilizce nin I sini bile bilmezssin. Universite de bitirmemissindir. Ya baban ya amcan ya ablan sirkette calismistir. Sen de o sekilde aile kontenjanindan girmissindir. Iyi egitim alan, durdugu yeri dolduran herkese de dusmansindir. Tabi, iftiralarin icin bir de obur dunya var. Nasil olsa orada yazdiklarini sacma bir rumuzla gizleyemezsin. Arif cigim hayirlisi olsun. Insallah en kisa zamada hakettigin yerlerde goruruz.
  • Yorumunuz...bunların havacılıktan ne anlar birde uzman çıkardılar başımıza neyin uzmanı ise sallasan uzmana deyecek.iyi bayramlar.
  • HAhahahahAHah Çok İyi Ya.. !! :=) Hey Allahım daha neler görücez bu olanlar otobüs işletmelerinde olan hatalar değil. Yenip yutulur cinsten değil ya. Birde MİLLİ Havayolumuz olacak.
  • TK seni tanıyorum. :)
  • Arif Ali bu oldu altinci tayin.Dort senelik tk gecmisinde en son gorev yerin teftis kurulundanda kovuldun.Simdi sirada kalite guvence.Hemde bu kalitenle!!Yaziklar olsun arkanda duranlara.Allah seni bizim unitenin olduğu taraflara tekrar uğratmamayı nasip etsin amiiiin!!

THY yönetimi istediği personele istediği görev vermeyi sürdürüyor. Yönetmeliklere aykırı olmasına rağmen bazı kilit noktalara istedikleri kişiyi getiren THY yönetimi bu kez müfettişlerin kellesini aldı. Müfettişleri uzman sıfatıyla değişik yerlere atayan THY yönetimi Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettişi Ümit Arda’yı Uçuş İşletme Başkanlığı Uçuş Standartları Müdürlüğü’ne uzman olarak, Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettişi Cengiz Özer’i Uçuş İşletme Başkanlığı Dokümantasyon Müdürlüğü’ne uzman, Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettişi Nemci Demir’i Uçuş Eğitim Başkanlığı’na uzman, Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettiş Yardımcısı Arif Ali Gezmişoğlu’nu Kalite Güvence Başkanlığı Kalite Güvence Müdürlüğü Yer İşletme Bölümü’ne uzman olarak atadı.

 

Bayram öncesi gelen bu atamalarla müfettişler  şok yaşadı.

 

 

THY BAŞMÜFETTİŞLERİNE BAYRAMI ZEHİR ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

çekirge ~ 10 yıl önce
herkes bir iki isim (hatta bir) uzerinde yoğunlasmıs.. sizce neden?bu insan bu kadar tepki alacak ne yapmıs ya da yapmamıs. Asıl anlayamadağım bu arkadası buralara getiren guc(ler) neden hala ısrarla birşeyleri görmüyor.. sonucta bu gidişle ister beğenelim ister beğenmeyelim bu insanlar iki gun sonra daha güçlü olarak gelecekler maalesef...şereffiz dünya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cankuşlar ~ 10 yıl önce
TeeHaaYee'de kımıl zararlısı tipler çoktur.Bunlar torpille bir yerlere gelen tiplerdir.Ammaaa her ne kadar torpillede bir yerlere gelseler yine de bulundukları mevkilerde bir şeyler üretmeye çalışır gayret gösterirler.Ama bazıları vardırki hem süper torpillilerdir hemde iş güç hakgetire orta yerde aylak aylak gezer mesai saatinin hızla bitmesini beklerler.Overloda katılıyorum.Arif Gezmişoğlunun gezip dolaşmadığı ve kovulmadığı yer yurt kalmamıştır.Her gittiği yerde illallah ettirmiştir.Hemde illallah getirdiği kimseler, eski yönetimin değil, bizzati bu yönetimin başa getirdiği torpilli ama işini yapan kişilerdir.Sonuç itibariyle Arif hem çok torpilli bir varlıktır,hemde tembel ötesi bir muammadır.Ariftir bu,bilen çok iyi bilir...Bizden uzak Allaha yakın olması temennilerimizle sevgileeer..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAYYARE ~ 10 yıl önce
Arkadaslar cok ayip oluyor. Bir insan hakkinda konustugunuzun farkinda misiniz. Isminizin gizliligi size adaletsiz olmayi sagliyorsa, sizin kendi kisiliginizde bir sorun var demektir. Eski Toprak dogru yazmis. Bir Bas Mufettis kolay yetismiyor. Yardimci olarak baslayan arkadaslar da iyice pisene kadar zaten tek baslarina teftis yapamiyorlar. Konuyu, teamulleri ile degerlendirmek lazim. Rast gele, kolayci ve cok bilmis edalari ile degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tayyare ~ 10 yıl önce
Zaten endustri mühendisi nasıl teftiş kurulunda çalışabilir ki ? Neyi inceleyecek araştıracak. Hangi bilgiyle ? Hangi tecrübeyle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eski toprak ~ 10 yıl önce
basmufettis kolay olunmuyor ve kolay yetismiyorlar.. torpille de o makama yukarıdan inilemiyordu.. gercekten yazık oldu.. thy nin iyiligi icin bile olsa kimsenin konusacak durumu kalmadı.. bu baskı rejiminden baska birşey degil. simdi kim bizi teftis edecek dun sirkete girip sınavsız ve tecrubesiz bir sekilde sadece torpille mufettis yardımcısı olanlar mı.. şimdi nasıl kalan mufettişler teftis yapacak.. ne güvenceleri var ki adil olacaklar..şaka gibi.. yazık cok yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAKI ~ 10 yıl önce
Arkadasim sacmalamissin. Arif i taniyorum. ABD de Endustri Muhendisligi okumus, kaliteli bir arkadas. Anlasilan, senin kendisiyle kisisel bir problemin var. Sana bi sey diyim mi? senin gibiler cok ic bulandirici insanlar. Arkadan vuran kisilikler. Eminim ki bir kere bile yuzune bi sey diyememissindir ama bu sekilde arkadan konusursun. Allah bilir Ingilizce nin I sini bile bilmezssin. Universite de bitirmemissindir. Ya baban ya amcan ya ablan sirkette calismistir. Sen de o sekilde aile kontenjanindan girmissindir. Iyi egitim alan, durdugu yeri dolduran herkese de dusmansindir. Tabi, iftiralarin icin bir de obur dunya var. Nasil olsa orada yazdiklarini sacma bir rumuzla gizleyemezsin. Arif cigim hayirlisi olsun. Insallah en kisa zamada hakettigin yerlerde goruruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...bunların havacılıktan ne anlar birde uzman çıkardılar başımıza neyin uzmanı ise sallasan uzmana deyecek.iyi bayramlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
HAhahahahAHah Çok İyi Ya.. !! :=) Hey Allahım daha neler görücez bu olanlar otobüs işletmelerinde olan hatalar değil. Yenip yutulur cinsten değil ya. Birde MİLLİ Havayolumuz olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK ~ 10 yıl önce
TK seni tanıyorum. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
overload55 ~ 10 yıl önce
Arif Ali bu oldu altinci tayin.Dort senelik tk gecmisinde en son gorev yerin teftis kurulundanda kovuldun.Simdi sirada kalite guvence.Hemde bu kalitenle!!Yaziklar olsun arkanda duranlara.Allah seni bizim unitenin olduğu taraflara tekrar uğratmamayı nasip etsin amiiiin!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000