24 Ocak 2010, Pazar 14:24:35

THY: "BAŞIMIZ SAĞOLSUN"

Türk Hava Yolları Yönetimi, de-icing işlemi sırasında devrilen araçtan düşerek hayatını kaybeden Güven Alkan'la ilgili mesaj yayınladı.
  • Bu işle ilgilenmesi gereken asıl yetkili kişiler THY teknisyenleridir..tek yetkilide onlardır..ama ne yazıkki THY yönetimi insanların görev yerlerini okadar sık değiştiriyorki hiç bir işin başında gerkeli sertifika ve tecrübeye sahip kişiler olmuyor..işte bu yüzden ölümle sonuçlanmasada hergün bir sürü ufak tefek kazalar oluyor ama hiç bir önlem alınmıyor..ille tedbir alınması için bir canmı kaybetmek gerekiyordu..bakalım çok bilmiş yöneticiler şimdi ne yapıcak...bu nasıl adalettir..herkese ayrı işliyor..bir işyerinde ölümlü bir kaza olduğu zaman işyeri sahibide mahkemeye çıkar..ama bakın fatura kime kesildi..bir gariban öldü toprağa diğer gariban süleyman bozkurt hapse..bu seferde ihale süleymana kaldı.sizede sıra gelicek yönetim az kaldı
  • Sirket dısında olan arkadaslar maalesef bilmiyorlar.Rahmetli Guven Alkan yukleme postabasiydi ! Taa ki AKEPE gelene kadar. Ekmeginden olmamak icin push back birimine gecti ve oradaki sozum ona egitimlerden sonra apron bırakıldı. Arkadasımızın olumunden ucagın kaptanı ya da o an gorevli olan mudur degil !! Yer Isletmeyi pazarlayıp , arkadaslarımıza ırgat , ha***van muamelesi yapan yonetimdir! YONETIM ISTIFA BASKA GUVENLER OLMESIN! Rahat uyuyun obur tarafta yatacak yer kalmadı.
  • yönetimden biri geldigi zaman apronda cirit atan yalakalar nerdeydınız dün gece.Hesap vereceksiniz hesap.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

İşte Türk Hava Yolları tarafından yapılan o açıklama:

Değerli arkadaşımız Güven ALKAN’ı elim bir kaza sonucu kaybettik.

Cenazesi 25 Ocak Pazartesi günü Sefaköy İnönü Mahallesinde bulunan Ulucami’den Öğle namazını müteakip kaldırılacaktır.

Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Başımız sağolsun...

THY A.O.

THY: "BAŞIMIZ SAĞOLSUN"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bu işle ilgilenmesi gereken asıl yetkili kişiler THY teknisyenleridir..tek yetkilide onlardır..ama ne yazıkki THY yönetimi insanların görev yerlerini okadar sık değiştiriyorki hiç bir işin başında gerkeli sertifika ve tecrübeye sahip kişiler olmuyor..işte bu yüzden ölümle sonuçlanmasada hergün bir sürü ufak tefek kazalar oluyor ama hiç bir önlem alınmıyor..ille tedbir alınması için bir canmı kaybetmek gerekiyordu..bakalım çok bilmiş yöneticiler şimdi ne yapıcak...bu nasıl adalettir..herkese ayrı işliyor..bir işyerinde ölümlü bir kaza olduğu zaman işyeri sahibide mahkemeye çıkar..ama bakın fatura kime kesildi..bir gariban öldü toprağa diğer gariban süleyman bozkurt hapse..bu seferde ihale süleymana kaldı.sizede sıra gelicek yönetim az kaldı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sirket dısında olan arkadaslar maalesef bilmiyorlar.Rahmetli Guven Alkan yukleme postabasiydi ! Taa ki AKEPE gelene kadar. Ekmeginden olmamak icin push back birimine gecti ve oradaki sozum ona egitimlerden sonra apron bırakıldı. Arkadasımızın olumunden ucagın kaptanı ya da o an gorevli olan mudur degil !! Yer Isletmeyi pazarlayıp , arkadaslarımıza ırgat , ha***van muamelesi yapan yonetimdir! YONETIM ISTIFA BASKA GUVENLER OLMESIN! Rahat uyuyun obur tarafta yatacak yer kalmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yönetimden biri geldigi zaman apronda cirit atan yalakalar nerdeydınız dün gece.Hesap vereceksiniz hesap.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000