28 Haziran 2013, Cuma 17:46:38

THY BASAMAK ATLADI

Fortune 500 Türkiye listesi açıklandı, THY listede 5. sırada yer aldı.
  • THY'ye aferim. Yani öyle yada böyle 5. sırada laf söylemeye gerek yok. ANCAK!! Satılan şirketlerimizin hangi sırada olduğu dikkat çekici. Saygılar
  • Thy' nin 3 yıl üst üste Avrupanın en iyisi olduğunu,2013 en iyi busines ikramı verdiğini görmezden gelip thy'de kalitenin sıfır olduğunu iddia eden arkadaşım bunu hangi mantıkla sölüyo inanmak güç! Acaba kendisi hiç thy ye binmişmi merak ediyorum.Skytrax kimseye bedavadan ödül vermez.neden başarılı bir kurumu hep kötüleme gayretindeyiz anlayamıyorum.bravo thy hep seninlehiz,hep arkandayız.
  • başarısızlığı özleyen ne kadar çok isteyen var. sönün başlangıcı on yıl önceydi.
  • Enerji şirketlerini saymazsak tr nin en buyuk sirketi thy, aferin thy.

Dünya genelinde etkilerini sürdüren ve Avrupa’da daha da derinleşen küresel ekonomik krize rağmen Türk şirketleri başarılı bir performans gösterdi.

Her yıl açıklanan Fortune 500 Türkiye listesinin ilk sırasında geçen yıl olduğu gibi TÜPRAŞ yer alırken, Türk Hava Yolları 5. sırada kendine yer buldu. Bu yılki net satış gelirini yaklaşık 3 milyar artıran THY, 14.9 milyar net satış gelirine ulaştı. Türk Hava Yolları, geçen yıl 11.8 milyar net satış geliriyle 6. sırada yer almıştı.

İçki, kırmızı ruj ve grev tartışmalarının odağındaki Türk Hava Yolları'nın beşinci sırada yer aldığı listede, TÜPRAŞ yine birinciliği kaptırmadı. 

İşte listenin ilk 50 sıralaması:


 

THY BASAMAK ATLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Aferin ancak ~ 5 yıl önce
THY'ye aferim. Yani öyle yada böyle 5. sırada laf söylemeye gerek yok. ANCAK!! Satılan şirketlerimizin hangi sırada olduğu dikkat çekici. Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler ~ 5 yıl önce
Thy' nin 3 yıl üst üste Avrupanın en iyisi olduğunu,2013 en iyi busines ikramı verdiğini görmezden gelip thy'de kalitenin sıfır olduğunu iddia eden arkadaşım bunu hangi mantıkla sölüyo inanmak güç! Acaba kendisi hiç thy ye binmişmi merak ediyorum.Skytrax kimseye bedavadan ödül vermez.neden başarılı bir kurumu hep kötüleme gayretindeyiz anlayamıyorum.bravo thy hep seninlehiz,hep arkandayız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xxx ~ 5 yıl önce
başarısızlığı özleyen ne kadar çok isteyen var. sönün başlangıcı on yıl önceydi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
En buyuk ~ 5 yıl önce
Enerji şirketlerini saymazsak tr nin en buyuk sirketi thy, aferin thy.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000