09 Temmuz 2009, Perşembe 10:20:03

THY AYAĞA KALK, İLK ATEŞİ SEN YAK

AirportHaber Genel Yayın Koordinatörü Ali Kıdık, Çin'de hunharca öldürülen ve öldürülmeye devam eden soydaşlarımız için Türk Hava Yolları'na çağrıda bulunuyor...
  • SENZEN de coordinatör Hakan Bulat sayesinde İstanbula da uğrayıp yük transferi yapan ve Milli cargo firmalarımızın NASİBİNİ ÇELEN JADE KARGOYA DA AYNI HAREKETİ GÖSTERMELİYİZ.....
  • Kutlarım seni bu güzel düşüncelerinden dolayı.....
  • bekara kari bosamak kolay THY Cin e ucsa ne olur ucmasa ne olur tavsan daga kusmus dagin haberi olmamis.
  • O zaman Ankara ucuslarini da gozden gecirmek lazim: malum 27 Mayis, 12 Mart, 12 Eylul.. hepsinin karari Ankara'da verildi. Basbakanindan siviline bir cok insan asildi (idam edildi) . saka bir yana sapla samani karistirmamak lazim THY genelde siradan Cinli'yi tasir ki zaten onlarin cogu da Cin yonetiminden uzak durmak icin kendilerine Avrupa da vb. gelecek arayan insanlardir.

Bugün yine ağlıyoruz, yüreğimiz parça parça. Her ağlayan anne ile ağlıyoruz, her şehit olan kardeşimizle şehit oluyoruz. Çin’de Şincan’da öz kardeşlerimiz canavarca öldürülüyorlar, tecavüze uğruyorlar. Neyiz biz? Dünyanın şamar oğlanı mı?

Hani bir Türk dünyaya bedel idi? Ne oldu savaşçı Türk ırkına? Asimile mi oldunuz? Biz Anadolu’ya nereden geldik? Orta Asya’dan değil mi? Şimdi Çin’de gerçek kardeşlerimiz diri diri yakılıyor? Kız kardeşlerimiz tecavüze uğruyor.

Biz neden bakıyoruz böyle elimiz kolumuz bağlı? Kim bizi bağladı, kim bizim beyinlerimizi uyuşturdu, kim bizi tepkisiz toplum haline getirdi, kim bizim savaşçı ruhumuzu elimizden aldı? Hadi bu soruları sorun kendi kendinize?

Şimdi ben konumum ve alanım olması sebebiyle havacılık alanında bir çağrı yapmak istiyorum. Çin’e THY uçuyor. İlk ateşi THY yakarak Çin uçuşlarını durdurmalı. Eskiden Kuzu Kargo uçuyordu, şimdi ULS oldular. Uçuyorlarsa onların da uçuşlarını durdurmaları gerekiyor. Bazen para kaybetmek kazanmaktan daha onurludur.

Ali KIDIK

THY AYAĞA KALK, İLK ATEŞİ SEN YAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 8 yıl önce
SENZEN de coordinatör Hakan Bulat sayesinde İstanbula da uğrayıp yük transferi yapan ve Milli cargo firmalarımızın NASİBİNİ ÇELEN JADE KARGOYA DA AYNI HAREKETİ GÖSTERMELİYİZ.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kutlarım seni bu güzel düşüncelerinden dolayı.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bekara kari bosamak kolay THY Cin e ucsa ne olur ucmasa ne olur tavsan daga kusmus dagin haberi olmamis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
O zaman Ankara ucuslarini da gozden gecirmek lazim: malum 27 Mayis, 12 Mart, 12 Eylul.. hepsinin karari Ankara'da verildi. Basbakanindan siviline bir cok insan asildi (idam edildi) . saka bir yana sapla samani karistirmamak lazim THY genelde siradan Cinli'yi tasir ki zaten onlarin cogu da Cin yonetiminden uzak durmak icin kendilerine Avrupa da vb. gelecek arayan insanlardir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000