10 Kasım 2013, Pazar 14:03:36

THY ATA'YI UNUTTU!

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün vefatının 75. yılı şükranla anılıyor. Atatürk Havalimanı'nda THY'nin kontuarlarında bayrak ve poster olmaması ilginç bir görüntü yarattı.
  • NE CAHILLIK NE CAHILLIK YORUMLARA BAKIN ....
  • Airporthaber bırak bu atatürk ticaretini. Tek parti diktası, kuvvetler birliği(yargı yürütme yasama), yargısız infazların yapıldığı istiklal mahkemesi, açık oy gizli sayım dönemlerini özlüyorsanız doğru Mısır'a.
  • Topçu Hava Yolları
  • 10 Kasım'da ne olmuş anlayamadım neden bayrak asılacakmış ...

Bugün sabah 09.05'de Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ebediyete gidişinin 75. yılı doldu.

Ulu önder'den ismini alan Atatürk Havalimanı'nda da 09.05'de hayat adeta durdu. Firmalar, yolcular, çalışanlar herkes bayraklarıyla ve esas duruşuyla büyük şükranla andı Ata'yı.

Ancak İç Hatlar Terminali'nde ilginç bir görüntü dikkat çekti. Hiçbir dini ve resmi günü kaçırmayan Atlasjet bugünü de tabiki unutmadı ve kontuarlarını Atatürk posteri ve Türk bayraklarıyla donattı. 

Onur Air ve Pegasus kontuarları da aynı şekilde Atatürk posteri ve Türk bayrağıyla donatılmıştı. 

Ancak son yıllarda Ay Yıldızlı bayrağı yurtdışında gururla göklere çıkaran, İç Hatlar'da en büyük kontuar sahibi olan Türk Hava Yolları, İç Hatlar'ı boş geçti.

Sosyal medya hesaplarından ve resmi internet sitesinden Ata'yı anan THY'nin İç Hatlardaki check-in kontuarlarında Türk bayrağının ve Atatürk posterinin olması günün ilginç görüntüleri arasında yerini aldı.
 

THY ATA'YI UNUTTU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (100)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
NE CAHILLIK NE CAHILLIK YORUMLARA BAKIN ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Airporthaber bırak bu atatürk ticaretini. Tek parti diktası, kuvvetler birliği(yargı yürütme yasama), yargısız infazların yapıldığı istiklal mahkemesi, açık oy gizli sayım dönemlerini özlüyorsanız doğru Mısır'a.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Genç ~ 5 yıl önce
Topçu Hava Yolları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabinnnn ~ 5 yıl önce
10 Kasım'da ne olmuş anlayamadım neden bayrak asılacakmış ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000