04 Eylül 2012, Salı 09:12:04

THY ARTIK RAKİPSİZ...

THY bugünden itibaren dünya çapında liderliğe yükseldi...
  • Lufthansa nın gitmediği yerlere gidiyoruz,adamlar emniyetli yere uçuyor emniyetsiz yerlere bizi gönderiyor, bilette satıyor daha ne istesin! Bizde en iyi taşeron olduğumuz için seviniyoruz!
  • Değerli arkadaşım, THY.com'dan bir bak bakalım Kabil-İstanbul uçuşu kaç para ? Dört saatlik uçuş için istenen miktar 1.400 dolardan başlıyor (dikkat buyur başlangıç bu). ABD'ye gidiş-dönüşün 500-600 dolar olduğunu düşününce hala bu ve benzeri hatları nasıl oluyorda karlılık açısından eleştiriyorsunuz anlamak zor.
  • Noldu hocanizin adi zikredilince rahatsiz mi oldunuz Ampul severler :) Thy'nin nasil bir zihniyetle yönetildiginden haberiniz yok galiba. Cibuti neresi Ciguli gibi :)
  • Ne kadar kro internet kullanıcısı varsa "yorumcu" olmuş... bu işi bile fethullah g. e bağlamış ya thy rumuzlu bilgeyi tebrik ediyorum.... Bizim çatıya hırsız girdi onunla alakalı bir fikri varmı acaba? :)

Dünyada 86 ülkeye uçan THY bu alanda liderliği Air France ile paylaşıyordu. Bugünden itibaren Cibuti uçuşlarına başlayan THY toplamda 201. uçuş noktasına ulaşarak uçtuğu ülke sayısını da 87'ye yükseltti.

THY, Air France ile paylaştığı liderliği de pekiştirerek tek başına zirveye çıktı. 

THY Genel Müdürü Temel Kotil de dün yaptığı açıklamada başlayacak olan Cibuti seferleriyle liderliğe yükseleceklerinin müjdesini vermiş ve THY'nin uçulan nokta sayısında da dünyada 5. sıraya çıktığını ifade etmişti.

THY ARTIK RAKİPSİZ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Lufthansa nın gitmediği yerlere gidiyoruz,adamlar emniyetli yere uçuyor emniyetsiz yerlere bizi gönderiyor, bilette satıyor daha ne istesin! Bizde en iyi taşeron olduğumuz için seviniyoruz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz başlıklı yorum ~ 6 yıl önce
Değerli arkadaşım, THY.com'dan bir bak bakalım Kabil-İstanbul uçuşu kaç para ? Dört saatlik uçuş için istenen miktar 1.400 dolardan başlıyor (dikkat buyur başlangıç bu). ABD'ye gidiş-dönüşün 500-600 dolar olduğunu düşününce hala bu ve benzeri hatları nasıl oluyorda karlılık açısından eleştiriyorsunuz anlamak zor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 6 yıl önce
Noldu hocanizin adi zikredilince rahatsiz mi oldunuz Ampul severler :) Thy'nin nasil bir zihniyetle yönetildiginden haberiniz yok galiba. Cibuti neresi Ciguli gibi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Habosh ~ 6 yıl önce
Ne kadar kro internet kullanıcısı varsa "yorumcu" olmuş... bu işi bile fethullah g. e bağlamış ya thy rumuzlu bilgeyi tebrik ediyorum.... Bizim çatıya hırsız girdi onunla alakalı bir fikri varmı acaba? :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000