27 Aralık 2008, Cumartesi 12:05:51

"THY artık rakipsiz"

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, filoya dahil edilen ve first class hizmetinin sunulacağı B777-300ER’ların tanıtımı sırasında iddialı açıklamalarda bulundu.
  • siz ve sizin gibiler erken sevinmeyin filonuz su an yaklasik 120 ucak. peki luftansanin kac ucagi var peki ben söyleyim 437 ucak ufak almanyada bu kadar varsa ozaman thy bir hic
  • bencede rakipsiz çünkü dünyada genel müdürü terlik giyen başka havayolu yok. :-)
  • Rakibimizi tanıyalım:)))Virgin Atlantic Airways Ltd (kısaca Virgin Atlantic) % 51 Birleşik Krallık Virgin Group ve % 49 Singapore Airlines havayollarına ait bir şirkettir. Özellikle Birleşik Krallık, Kuzey Amerika, Karayipler, Afrika, Orta Doğu, Asya ve Avustralya arası uzun menzil uçak seferleri düzenler.
  • 777'ler hayırlı olsun bakımını kim yapıcak acaba aa pardon uçak metalden dimi o zaman thy teknik yapıcak anlayana:))))

Türk Hava Yolları’nın Hintli havayolu şirketi Jet Airways’ten ekipleriyle birlikte kiraladığı B777-300ER’ların tanıtımını bugün Atatürk Havalimanı’nda yapılıyor.

Tanıtım için uçak içerisinde bulunan THY Genel Müdürü Temel Kotil, first class hizmeti verilecek uçakların THY’nin prestijini daha da arttırdığını belirterek, “2009 yılı bu atılımlarla fırsat yılı haline gelecek. Kaliteyi ve konforu bir arada sunuyoruz. Virgin Atlantic’ten sonra Avrupa’da bu hizmeti sunan 2’inci havayolu şirketiyiz. Yapılan bu atılımların ardından kendimizi rakipsiz görüyoruz. Bundan sonra kendimizle yarışacağız” şeklinde konuştu.

"THY artık rakipsiz"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Destan air ~ 9 yıl önce
siz ve sizin gibiler erken sevinmeyin filonuz su an yaklasik 120 ucak. peki luftansanin kac ucagi var peki ben söyleyim 437 ucak ufak almanyada bu kadar varsa ozaman thy bir hic

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zer ~ 9 yıl önce
bencede rakipsiz çünkü dünyada genel müdürü terlik giyen başka havayolu yok. :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skywalker ~ 9 yıl önce
Rakibimizi tanıyalım:)))Virgin Atlantic Airways Ltd (kısaca Virgin Atlantic) % 51 Birleşik Krallık Virgin Group ve % 49 Singapore Airlines havayollarına ait bir şirkettir. Özellikle Birleşik Krallık, Kuzey Amerika, Karayipler, Afrika, Orta Doğu, Asya ve Avustralya arası uzun menzil uçak seferleri düzenler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Localizer ~ 9 yıl önce
777'ler hayırlı olsun bakımını kim yapıcak acaba aa pardon uçak metalden dimi o zaman thy teknik yapıcak anlayana:))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000