07 Ocak 2013, Pazartesi 11:32:08

THY ARIZA YAPTI, YOLCULAR APRONDA KALDI

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Denizli seferini yapan uçağı motor arızası yaptı, yolcular dakikalarca apronda yeni uçağın ve yeni ekibin gelmesi için bekletildi.
  • Yani diyorsunuz ki bu görüntüler normal. Ozaman "YOU GO THY" ve sevinelim bu harika Hizmet anlayasina THY nin. Başarı ile herkez övünür ama asıl başarı hatalarını söyleyebilmektir. THY eğer yükselmek istiyorda Hem Çalışanlarının hem de Halkın kalbini kazanmalı. Müşteri bugün var yarın yok. Kazasız bir yıl dilerim umarım hep böyle kücük sorunlar olur ama bunca ÇANA rağmen büyük bir kaza olursa kimsenin yatacak yeri olmaz.
  • Hersey ortada THY neydi ne oldu. En iyi Havayolu THY bunu ben demiyorum Milyonlarca yolcu diyor. En kucuk bi seyde hemen THY cullaniyorsunuz ama rakamlar yalan söylemez. Herkes THY ile ucmak icn can atiyor. Uc THY uc önün acik Dünya birincisi olacaksin. Bundan önceki yönetim yapamadi diye kiskanmayin.
  • Thykabin adi altintaki zaat ben ne THY de calisiyorum nede Rurkiyede yasiyorum yasadigim ulkede Turkiyenin tek global markasinin reklamlarini gecen olimpiyatta gorunce ne kadar gururlanmistim bak arkadas sana tavsiyem kimseye camur atma hak ettmissin isinden olmussun belli senin uslubun ve is yerin hakkinda konustuklarin ben cok sukur haya ediyorum hic bir is verenimide hayasizlik etmedim sadece isimi yaptim biraz profesyonel ol eger gercekten isinin ehliysen Thy olmaz British Airways etc olur illaki biri ama bu hainlikle alabilecegin tek isi de kaybetmissin Allah yardimcin olsun ne diim !
  • Thy Teknik ile ilgili yorumları yayınlamamak için İsmail Demir'den ne çikarınız var. Çikarcı, çikaralarına zarar gelmemesi için kurumu'n mefatlarını değıl kendi mefatlarını koruduğu için bu konuda sizlere neler verdi.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Denizli seferini yapacak TK2576 sefer sayılı uçağı TC-JLV kuyruk tescilli uçağı kalkış öncesi motor arızası yaşadı. Teknik inceleme sonucu uçağın sefere devam edemeyeceği anlaşıldı.


Uçakta bulunan 86 yolcu indirildi. Bu sırada terminale alınması gereken yolcular apronda bekletildi. Sefere TC-JPK kuyruk tescilli bir başka uçak verildi. Yolcular uzun süre apronda bekletildikten sonra diğer uçağa alındı.

Sefer iki saat 50 dakika rötarlı olarak gerçekleştirildi. Airporthaber’e ulaşan bir yolcu, “ Yeni uçağın ve ekibin geleceğini söylediler. Bu yüzden dakikalarca apronda beklettiler” diyerek tepkisini dile getirdi.

THY ARIZA YAPTI, YOLCULAR APRONDA KALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

NoMad ~ 5 yıl önce
Yani diyorsunuz ki bu görüntüler normal. Ozaman "YOU GO THY" ve sevinelim bu harika Hizmet anlayasina THY nin. Başarı ile herkez övünür ama asıl başarı hatalarını söyleyebilmektir. THY eğer yükselmek istiyorda Hem Çalışanlarının hem de Halkın kalbini kazanmalı. Müşteri bugün var yarın yok. Kazasız bir yıl dilerim umarım hep böyle kücük sorunlar olur ama bunca ÇANA rağmen büyük bir kaza olursa kimsenin yatacak yeri olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kiskanmaylim lütfen ~ 5 yıl önce
Hersey ortada THY neydi ne oldu. En iyi Havayolu THY bunu ben demiyorum Milyonlarca yolcu diyor. En kucuk bi seyde hemen THY cullaniyorsunuz ama rakamlar yalan söylemez. Herkes THY ile ucmak icn can atiyor. Uc THY uc önün acik Dünya birincisi olacaksin. Bundan önceki yönetim yapamadi diye kiskanmayin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zx ~ 5 yıl önce
Thykabin adi altintaki zaat ben ne THY de calisiyorum nede Rurkiyede yasiyorum yasadigim ulkede Turkiyenin tek global markasinin reklamlarini gecen olimpiyatta gorunce ne kadar gururlanmistim bak arkadas sana tavsiyem kimseye camur atma hak ettmissin isinden olmussun belli senin uslubun ve is yerin hakkinda konustuklarin ben cok sukur haya ediyorum hic bir is verenimide hayasizlik etmedim sadece isimi yaptim biraz profesyonel ol eger gercekten isinin ehliysen Thy olmaz British Airways etc olur illaki biri ama bu hainlikle alabilecegin tek isi de kaybetmissin Allah yardimcin olsun ne diim !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zx e ~ 5 yıl önce
yandaşlık ve şakşakçılık :))
~ 5 yıl önce
Thy Teknik ile ilgili yorumları yayınlamamak için İsmail Demir'den ne çikarınız var. Çikarcı, çikaralarına zarar gelmemesi için kurumu'n mefatlarını değıl kendi mefatlarını koruduğu için bu konuda sizlere neler verdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000