28 Kasım 2011, Pazartesi 10:04:53

THY ARAP KARARLARINA UYACAK MI?

Suriye’de yaşanan iç karışıklık hava ulaşımıyla kilit hale gelecek. Arap Birliği öyle bir karar aldı ki Suriye resmen kilitlenecek. Peki, THY bu kararın neresinde yer alacak?
  • THY seferlerini iptal etmeden iyice dusunmeli...
  • Türkiyenin en büyük düşmanı SURİYE'dir. Diğer ülkelerle sorunumuz sıfırdır. Bu sebeple THY'de en büyük düşmanımız olanbu ülkeye seferlerini iptal etmelidir ve edecektir de. Çünkü en büyük dostumuz ABD öyle emretmiş olabilir.
  • Turkiye Arap Birligine uyemiki?
  • THY ne zaman Türkiyedeki siyasi hükümetten,Türkiye ise ne zaman ABD den izin almadan iş yapıyorki? THY hükümet ne derse onu, Türkiye de ABD ne derse onu yapacaktır.Bu kadar basit
 Özgürlük ve demokrasi sloganları ile aylardı iç karışıklığın yaşandığı Suriye’de işler iyice karışacak gibi. Arap Birliği’ne üye ülkeler Suriye’ye yönelik bir dizi yaptırım kararı aldı. Bu kararların içinde dikkat çekici noktalardan biri de havayolu ulaşımının durdurulması.

Arap Birliği’ne üye ülkeler Suriye’ye hava ulaşımının durdurulması kararını aldı. Suriye’deki iç karışıklığa en çok müdahil olan Türkiye bu kararı nasıl uygulayacak sorusu gündeme bomba gibi düştü.

Hükümetin alacağı kararla Türk Hava Yolları’nın Suriye uçuşlarının durdurulacağı ifade ediliyor. Bu konu ile ilgili THY’de şu sıralarda toplantı yapıldığı ve hükümetin karar alması halinde ilk uygulayan şirketler arasında THY’nin olacağı ifade ediliyor.
THY ARAP KARARLARINA UYACAK MI?

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
THY seferlerini iptal etmeden iyice dusunmeli...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Türkiyenin en büyük düşmanı SURİYE'dir. Diğer ülkelerle sorunumuz sıfırdır. Bu sebeple THY'de en büyük düşmanımız olanbu ülkeye seferlerini iptal etmelidir ve edecektir de. Çünkü en büyük dostumuz ABD öyle emretmiş olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Turkiye Arap Birligine uyemiki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
THY ne zaman Türkiyedeki siyasi hükümetten,Türkiye ise ne zaman ABD den izin almadan iş yapıyorki? THY hükümet ne derse onu, Türkiye de ABD ne derse onu yapacaktır.Bu kadar basit

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000