07 Ocak 2009, Çarşamba 12:32:13

THY aracı toprak zemine saplandı!

Türk Hava Yolları'na ait uçakla seyahat eden bir hastanın Atatürk Havalimanı'nda taşınması sırasında talihsiz bir olay yaşandı.
  • nerde ilginç şeyler varsa orda mutlaka bizlerden birileri vardır alıştık artık
  • nede olsa çok çalışıyorlarya ondardır belki biraz olsun çalışırlarda eğitim alırlarsa böyle kazalar yaşanmaz bence
  • SHGM, SAW'a gelmek isteyen şirketleri Atatürk'e ve "TAV"a yönlendirmeye daha devam etsin... Daha çok çamura saplanan şeyler görürüz.
  • Resimde de görüldüğü üzere uçak Sierra taxi yolunda park halinde.Maalesef yer kalmadı apronda.S yı yaparken,06-24 e inen trafiklerin dış hatların önünde birikmesini önlemek için yaptılar ve gerçekten işe yaramıştı.Ama amacının dışında kullanılmaya başlandı artık trafiğin çoştuğu durumlarda.

Türk Hava Yolları'na ait yolcu uçağıyla bu sabah saatlerinde İstanbul'a gelen bir hasta Atatürk Havalimanı'na inişin ardından yine THY'ye ait bir ambulansa bindirildi. Hastayı teslim alan ambulans, nakil işleminin yapılacağı yere doğru hareket ederken apron bölgesinde bulunan toprak zemine saplandı.

İçerinde hasta olan ambulansın toprak zemine saplanması sonucu THY yetkilileri olaya müdahale etti. İlk olarak ambulansa yardım etmek amacıyla bir push-back aracı olay mahalline gitti. Çamura saplanan aracın çıkarılması, zaman kaybına neden olacağı için yolcu başka bir ambulansa nakledildi.

THY Ambulansı, daha sonra yapılan çalışmalar sonucu saplandığı yerden çıkarıldı.

THY Ambulans

©AirportHaber.com

THY aracı toprak zemine saplandı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

cebo ~ 10 yıl önce
nerde ilginç şeyler varsa orda mutlaka bizlerden birileri vardır alıştık artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
armoni07 ~ 10 yıl önce
nede olsa çok çalışıyorlarya ondardır belki biraz olsun çalışırlarda eğitim alırlarsa böyle kazalar yaşanmaz bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000
carrier ~ 10 yıl önce
SHGM, SAW'a gelmek isteyen şirketleri Atatürk'e ve "TAV"a yönlendirmeye daha devam etsin... Daha çok çamura saplanan şeyler görürüz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PPL ~ 10 yıl önce
Resimde de görüldüğü üzere uçak Sierra taxi yolunda park halinde.Maalesef yer kalmadı apronda.S yı yaparken,06-24 e inen trafiklerin dış hatların önünde birikmesini önlemek için yaptılar ve gerçekten işe yaramıştı.Ama amacının dışında kullanılmaya başlandı artık trafiğin çoştuğu durumlarda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000