13 Ocak 2009, Salı 16:19:08

THY ARACI TERMİNALE DALDI!

Türk Hava Yolları'na ait merdiven aracı apronda aşırı sürat yapınca Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminal Binası'na daldı.
  • her ne kadar hızlı olursanız olun dıkkat on plandadır bu yuzden ne tav operatorlerını nede setur u suclayın. dip not : ilk once kendı yaptıklarınıza bakın daha sonra baskaları hakkında yorum yapın (nokta)
  • insanlar hata yapınca suçluyu baska yerde arıor arkadasın biride hatayı seturda, tav da ve havaşta aramış ama önce kendinde arasın araç kullanırken gözünü açsın ortada bi tane setur tav aracı yok yorumu yazan böle araba kullanıorsa arabayı sürerken biras gözünü açsın lütfen neyse kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun
  • arkadaşlar herkes tutturmuş nargileci nurgileci o kaza olmuş yapabilecek bir şey yok kim kaza yapmak ister.belki uykusuzdun hiç bunları hesaba katan yok yazıklar olsun hepiniz havacısınız ama birbirinizin kuyusunu kazıyorsunuz .ayıp ayıp.
  • sen yer isletmeye nagileciyi huseyini getir. yasal olmasada form 4 ver. sonrada cok abartıyormusuz. gecin bunları. o abi nereye yetisiyordu oyle. namazamı. ne acelesi var. en fazla arac thy de degilmi. is yukunden olduysa, celebi ve havasın her yere carpması lazım degil mi. thy her yere takunyaciları doldurmadımı. yalan mı. bu soforde nargileci olamaz mı. hani yer isletme huseyin le ucuyordu. korugu ucurmayı mı kastediyorlardı acaba. thy de hic bir is bilmeyenler torpille ise girmiyorlar mı? torpilsiz thy de hic bir is donmuyo. bilmiyormusunuz? neyi tartısıyorsunuz. allah thy i daha buyuk kazalardan korur insallah.

Türk Hava Yolları'na ait THY 34 MR 093 plakalı yolcu merdiveni, Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali kısmında bulunan 110 numaralı körüğe çarptı. Kaza sonrası körükte büyük çaplı maddi hasar meydana geldi. Kazaya sebebiyet veren THY 34 MR 093 plakalı aracın sürücüsü ise kazadan yara almadan kurtuldu.

Kazanın ardından sürücü alkol muayesine gönderildi. Apron kısmında trafiğin aksamasına neden olan kazanın meydana geldiği alanda temizleme çalışmaları yapılıyor.

Görünmez kazanın görüntüleri bu akşam saat 20.00'de sadece Airport TV Ana Haber'de...

THY 34 MR 093

THY 34 MR 093

THY 34 MR 093

THY 34 MR 093

THY 34 MR 093

THY 34 MR 093

THY 34 MR 093

THY 34 MR 093

THY 34 MR 093

THY 34 MR 093

©AirportHaber.com

THY ARACI TERMİNALE DALDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

gaz kesmez ~ 10 yıl önce
her ne kadar hızlı olursanız olun dıkkat on plandadır bu yuzden ne tav operatorlerını nede setur u suclayın. dip not : ilk once kendı yaptıklarınıza bakın daha sonra baskaları hakkında yorum yapın (nokta)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kara şimşek ~ 10 yıl önce
insanlar hata yapınca suçluyu baska yerde arıor arkadasın biride hatayı seturda, tav da ve havaşta aramış ama önce kendinde arasın araç kullanırken gözünü açsın ortada bi tane setur tav aracı yok yorumu yazan böle araba kullanıorsa arabayı sürerken biras gözünü açsın lütfen neyse kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ricardo ~ 10 yıl önce
arkadaşlar herkes tutturmuş nargileci nurgileci o kaza olmuş yapabilecek bir şey yok kim kaza yapmak ister.belki uykusuzdun hiç bunları hesaba katan yok yazıklar olsun hepiniz havacısınız ama birbirinizin kuyusunu kazıyorsunuz .ayıp ayıp.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wolf ~ 10 yıl önce
sen yer isletmeye nagileciyi huseyini getir. yasal olmasada form 4 ver. sonrada cok abartıyormusuz. gecin bunları. o abi nereye yetisiyordu oyle. namazamı. ne acelesi var. en fazla arac thy de degilmi. is yukunden olduysa, celebi ve havasın her yere carpması lazım degil mi. thy her yere takunyaciları doldurmadımı. yalan mı. bu soforde nargileci olamaz mı. hani yer isletme huseyin le ucuyordu. korugu ucurmayı mı kastediyorlardı acaba. thy de hic bir is bilmeyenler torpille ise girmiyorlar mı? torpilsiz thy de hic bir is donmuyo. bilmiyormusunuz? neyi tartısıyorsunuz. allah thy i daha buyuk kazalardan korur insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000