02 Ekim 2009, Cuma 08:03:13

THY, Antalya'dan 3 noktaya daha uçacak

Türk Hava Yolları'nın Antalya-Moskova seferlerinden sonra bugünden itibaren Antalya'dan Paris, Stockholm ve Dusseldorf'a tarifeli seferler başlatacağı duyuruldu.
  • 2 milyonuk Bursadan niçin avrupa ya bir tek uçuş planlayamıyorsunuz. Bursa ihracatta Türkiye ikincisi. Size gözlükmü yoksa teleskopmu gerekli !..
  • THY'yi STANSTED - ANTALYA SEFERI ICINDE BEKLIYORUZ EGER BU DESTINASYONDA UCUS YAPARSA KIS AYLARINDA GOLF'CULER ILE KESIN DOLDURUR. ZATEN KIBRIS TURK HAVAYOLLARI ILE MUSTERILER COK BIKTI BRITISH AIRWAYS'DE GOLF EKIPMANLARININA UCRETALMAYA BASLADI.
  • AYT base zaten 3 senedir gündemde :) Ama Antalya'da bu iş yürümez...Ekmek yedirmezler THY ye,zararda etse dokunmaz zaten,bizim vergilerle kapatırlar...
  • antalya base açma konusuda gündeme gelecek...

Türk Hava Yolları (THY) Antalya Müdürü Ömer Durna, yaptığı yazılı açıklamada, THY tarafından her gün gerçekleştirilen Antalya-Moskova tarifeli seferlerine yeni uçuş noktaları eklediğini belirtti.

Antalya merkezli yeni tarifeli dış hat seferlerinin bugünden itibaren Antalya çıkışlı olmak üzere Paris, Stockholm ve Dusseldorf'a başlayacağını ifade eden Durna, Antalya'dan Paris'e yapılacak seferlerin Pazartesi ve Cuma, Dusseldorf ve Stockholm'e yapılacak seferlerin ise Cumartesi günleri gerçekleşeceğini kaydetti.

Antalya-Paris arasında ilk direkt sefer bugün, Dusseldorf ve Stockholm seferlerinin ise 3 Ekim'de başlayacağı belirtildi.

THY, Antalya'dan 3 noktaya daha uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
2 milyonuk Bursadan niçin avrupa ya bir tek uçuş planlayamıyorsunuz. Bursa ihracatta Türkiye ikincisi. Size gözlükmü yoksa teleskopmu gerekli !..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY'yi STANSTED - ANTALYA SEFERI ICINDE BEKLIYORUZ EGER BU DESTINASYONDA UCUS YAPARSA KIS AYLARINDA GOLF'CULER ILE KESIN DOLDURUR. ZATEN KIBRIS TURK HAVAYOLLARI ILE MUSTERILER COK BIKTI BRITISH AIRWAYS'DE GOLF EKIPMANLARININA UCRETALMAYA BASLADI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
AYT base zaten 3 senedir gündemde :) Ama Antalya'da bu iş yürümez...Ekmek yedirmezler THY ye,zararda etse dokunmaz zaten,bizim vergilerle kapatırlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
antalya base açma konusuda gündeme gelecek...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000