19 Aralık 2013, Perşembe 19:45:39

THY ANLAŞMAYI ÇALIŞANLARA DUYURDU

Airporthaber’in duyurduğu TİS sözleşmesi ile ilgili taraflardan açıklamalar gelmeye başladı. THY Genel Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Öztürk, çalışan personele şu açıklamayı gönderdi.
  • Merak etme ben işimi iyi biliyorum. Senden akıl alacak ta değilim. Kendini çok şey biliyor sanıyorsun ama hiç bir şey bilmiyorsun. Hadi işinin başına Allah a emanet.
  • Cok bilmiş seni ;) yazdıklarına yorum yapmayacağım cunku sen daha gorevinin ne oldugunu idrak etmemişsin..bilinçli degilsin yazık ki mesleğinde.ucaga kralı gelse beni veya bizi almazmışsın ya orda koptum Allah seni inandırsın..sonrasını biliyorsun sana bu msji yazdım ;)) baskası cvp versin sana artık cunku sana laf anlatmak ve senin yazilanlari anlaman deveye hendek atlatmaktan kanimca daha zor .. Sana ve senin gibi düşünen güruha Allah kolaylık versin cunku dile getirdigin bizim sandigin sizin bu sorunlarınız bundan kelli hep size ait cunku sorumlusu sizsiniz cok şükür..Allah'a emanet ol ;)
  • O sen ve senin zihniyetinde ki kişilerden dilemedi o özrü. Ayrıca bana söylediğin sözleride geri almiyormussun.. ne kadar üzüldüm bir bilsen!!!! O senin sürekli bahsettiğin aile terbiyen ile alakali birsey. Ben sana hakaret içeren bir sözde bulunmadım çok şükür .o senin karakterin ile alakali. Ayrıca sizler standby kartlar ile kapıya geldiğiniz de bizlere karşı nasıl bir tavır takinirsaniz bizde size karşı öyle tavır takıniriz. Sen bana küstahca yaklaşırsan o uçağa seni krali bindiremez. Ama bizlere karşı insan gibi yaklaşırsanız da o zaman sizleri o uçağa bindirmek içinde elimden geleni yaparım. Umarım bir gün kapıda karşılaşırız da o zaman nedemek istediğimi anlarsın. Neyse bu mevzu çok uzadı artık.... hadi kendine iyi bak.
  • O zaman ben de sana şunu söyleyim. Boarding personelinin ucak içerisinde ki görevi; exit ta ki yolcu problemi, hamile ve wchr ile gelen yolcuların yer problemlerinden sorumludur.Ayrica mükerrer diye tabir edilen kartlar da ya upgrade yolcu dur tamam o da benim mesuliyetimdedir ama onun haricinde ki mükerrer kartlar yolcular a dış istasyonlar da verilmiş ve sonra dan yerleri değiştirilmiş ama sistemde herhangibir comment i olmayan yolculardirki bunlar benim sorumlulugumda değildir. Yan yana oturmamis aileler benim sorumlulugumda değildir. Zaten bütün kurallar uygulansa bir kere bizim uçağa girmemiz dahi yasak. Sivil Havacılık yönetmeliğini oku istersen. Uçuş ekibi harici görevlilerin uçağa girmesi yasaktır. Ayrıca yer problemlerinin bizlere verilmesinde ki başlıca ve en önemli neden problemlerin hızlı bir şekilde çözülüp uçağı olabildiğince az gecikmeye sokarak ya da gecikmesiz kapatmaktir..... Unutma ki Özür dilemek bir Erdemir. Arkadaş Özür diledi diye geri vites yapmadı.

Airporthaber’in duyurduğu TİS sözleşmesi ile ilgili taraflardan açıklamalar gelmeye başladı. THY Genel Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Öztürk, çalışan personele şu açıklamayı gönderdi.

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi ile ilgili güzel bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bugün yapılan toplantıda 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi imzalandı. Sizlerin hak ve menfaatleri açısından çok iyi bir sözleşme olduğunu memnuniyetle belirtirim.

Sözleşmenin imzalanmasını sabırla bekleyen sizlere, görüşme sürecini birlikte titizlikle yürüttüğümüz yönetici arkadaşlarıma, THY çalışanlarının memnuniyeti için fedakarlıktan kaçınmayan Yönetim Kurulumuza ve Hava-İş Sendikası yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu vesile ile 80 yıldır bu markaya hayat veren siz değerli çalışanlarımız için 2014 yılının verimli, bereketli, hayırlı bir yıl olmasını diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Ömer Faruk ÖZTÜRK

Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları)

THY ANLAŞMAYI ÇALIŞANLARA DUYURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (72)

yolcu hizmetleri ~ 4 yıl önce
Merak etme ben işimi iyi biliyorum. Senden akıl alacak ta değilim. Kendini çok şey biliyor sanıyorsun ama hiç bir şey bilmiyorsun. Hadi işinin başına Allah a emanet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Cok bilmiş seni ;) yazdıklarına yorum yapmayacağım cunku sen daha gorevinin ne oldugunu idrak etmemişsin..bilinçli degilsin yazık ki mesleğinde.ucaga kralı gelse beni veya bizi almazmışsın ya orda koptum Allah seni inandırsın..sonrasını biliyorsun sana bu msji yazdım ;)) baskası cvp versin sana artık cunku sana laf anlatmak ve senin yazilanlari anlaman deveye hendek atlatmaktan kanimca daha zor .. Sana ve senin gibi düşünen güruha Allah kolaylık versin cunku dile getirdigin bizim sandigin sizin bu sorunlarınız bundan kelli hep size ait cunku sorumlusu sizsiniz cok şükür..Allah'a emanet ol ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu hizmetleri ~ 4 yıl önce
O sen ve senin zihniyetinde ki kişilerden dilemedi o özrü. Ayrıca bana söylediğin sözleride geri almiyormussun.. ne kadar üzüldüm bir bilsen!!!! O senin sürekli bahsettiğin aile terbiyen ile alakali birsey. Ben sana hakaret içeren bir sözde bulunmadım çok şükür .o senin karakterin ile alakali. Ayrıca sizler standby kartlar ile kapıya geldiğiniz de bizlere karşı nasıl bir tavır takinirsaniz bizde size karşı öyle tavır takıniriz. Sen bana küstahca yaklaşırsan o uçağa seni krali bindiremez. Ama bizlere karşı insan gibi yaklaşırsanız da o zaman sizleri o uçağa bindirmek içinde elimden geleni yaparım. Umarım bir gün kapıda karşılaşırız da o zaman nedemek istediğimi anlarsın. Neyse bu mevzu çok uzadı artık.... hadi kendine iyi bak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu hizmetleri ~ 4 yıl önce
O zaman ben de sana şunu söyleyim. Boarding personelinin ucak içerisinde ki görevi; exit ta ki yolcu problemi, hamile ve wchr ile gelen yolcuların yer problemlerinden sorumludur.Ayrica mükerrer diye tabir edilen kartlar da ya upgrade yolcu dur tamam o da benim mesuliyetimdedir ama onun haricinde ki mükerrer kartlar yolcular a dış istasyonlar da verilmiş ve sonra dan yerleri değiştirilmiş ama sistemde herhangibir comment i olmayan yolculardirki bunlar benim sorumlulugumda değildir. Yan yana oturmamis aileler benim sorumlulugumda değildir. Zaten bütün kurallar uygulansa bir kere bizim uçağa girmemiz dahi yasak. Sivil Havacılık yönetmeliğini oku istersen. Uçuş ekibi harici görevlilerin uçağa girmesi yasaktır. Ayrıca yer problemlerinin bizlere verilmesinde ki başlıca ve en önemli neden problemlerin hızlı bir şekilde çözülüp uçağı olabildiğince az gecikmeye sokarak ya da gecikmesiz kapatmaktir..... Unutma ki Özür dilemek bir Erdemir. Arkadaş Özür diledi diye geri vites yapmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000