24 Aralık 2012, Pazartesi 10:47:15

THY ALMAN DEVİYLE GÖRÜŞÜYOR

Türk Hava Yolları'nın spor kulüpleriyle olan sponsorluk anlaşmalarına bir yenisi daha mı ekleniyor? THY'nin Alman devi Schalke 04 ile görüşme yaptığı iddia edildi.
  • Cötürün Rizeli hemşehrilerum reklam komisyonuni.. Reklam ajansı kimu acaba...
  • Bu reklamlar THY'i tanitiyor. Fakat, kimse bana bu reklamlar dolayisi ile birinin THY BILETI ALDIGINI SOYLEYEMEZ! Bu adamlar THY ilaninda gorunsun yada gorunmesin ne fark eder. TUMUYLE GEREKSIZ.
  • ne dev i siradan bir takim? birileri gene komisyon götürecektir.
  • son derece olumlu olur thy nin marka değerini arttırır futbol milyonlarca insan izliyor avrupa da bu böyle dünya avrupayı takip ettiğine göre bu iş yerindedir.. thy açısından bizim açısından hayırlı olsun diyelim reklam tanıtım pazarlama çok ama çok önemlidir.. thy bunu son senelerde çok iyi yapıyor.. barcelona, mancster united devam..

Geçtiğimiz günlerde golcü Klass Jan Huntelaar ile sözleşme imzalayan ve 2015 yılına kadar futbolcusunu kadrosunda tutmayı başaran Schalke, bu kez Türk Hava Yolları’ndan aldığı teklifle gündeme geldi.

Bild gazetesinde yer alan habere göre; Alman ekibiyle gizli görüşmeler yapan Türk Hava Yolları’nın 10 milyon Euro’luk bir teklifle Schalke kulübünün kapısını çaldığı iddialarını ise başkan  Clemens Tönnies doğruladı.

Schalke başkanı Tönnies, "Evet, haberler doğru. Görüşmelerimiz umut verici" dedi.

Schalke 04, şampiyonlar ligi 2. Tur karşılaşmasında temsilcimiz Galatasaray ile eşleşti.

Bilindiği gibi Türk Hava Yolları'nın Manchester United ve Barcelona gibi dünyanın en büyük futbol kulüpleri başta olmak üzere spor alanında bir çok sponsorluk anlaşması bulunuyor.

THY ALMAN DEVİYLE GÖRÜŞÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Uyy ~ 5 yıl önce
Cötürün Rizeli hemşehrilerum reklam komisyonuni.. Reklam ajansı kimu acaba...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gereksiz ~ 5 yıl önce
Bu reklamlar THY'i tanitiyor. Fakat, kimse bana bu reklamlar dolayisi ile birinin THY BILETI ALDIGINI SOYLEYEMEZ! Bu adamlar THY ilaninda gorunsun yada gorunmesin ne fark eder. TUMUYLE GEREKSIZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DEV ~ 5 yıl önce
ne dev i siradan bir takim? birileri gene komisyon götürecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 5 yıl önce
son derece olumlu olur thy nin marka değerini arttırır futbol milyonlarca insan izliyor avrupa da bu böyle dünya avrupayı takip ettiğine göre bu iş yerindedir.. thy açısından bizim açısından hayırlı olsun diyelim reklam tanıtım pazarlama çok ama çok önemlidir.. thy bunu son senelerde çok iyi yapıyor.. barcelona, mancster united devam..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000