19 Mart 2018, Pazartesi 13:26:38

THY Akabe seferlerine başladı

Türk Hava Yolları’nın Ürdün’deki 2. uçuş noktası Akabe’ye direkt seferleri bugün itibariyle başladı.
  • TK Akabe hattını kapatalı hemen hemen 1 yıl oldu,sebebi Ürdün makamlarının yolcu başına ek vergi koymasıydı...Uçak zaten % 50'nin altında doluyordu...TK kapatacağını önceden ilan ettiğinde Ürdünlü çok yalvardı kapatmayın diye ama söz bi defa ağızdan çıkmıştı....Şimdi tekrar başladıysa geri adım atmışlar demekki.
  • Ülkede aynı tesisi 10 kere açmaya alıştık artık. Yıllardır uçulan, geçici durdurulan Akabe'yi yeniden açıyoruz. Ya Allah.
  • Ac, Tören yap sonra Kapa bilet alanlari magdur et, sonra yine Ac yeni destinasyon de ve tören yap. Japonya da ikinci destinasyonu da acarlar tören yaparlar simdi. Osaka mesela..
  • Don lastigi gibi ne acilismis bos tayfa sureleri

Türk Hava Yolları’nın Ürdün’deki 2. uçuş noktası Akabe’ye direkt seferleri bugün itibariyle başladı.

Türk Hava Yolları’nın, Ürdün’de başkent Amman’ın ardından uçuş sağlayacağı 2. nokta olan Akabe’ye seferler, bugün itibariyle haftanın 3 günü karşılıklı olarak icra edilecek.

İstanbul’dan, Ürdün’ün önemli liman şehri Akabe’ye, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş; 404 Amerikan Doları’ndan başlayan ücretlerle seyahat edilebilir.

Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri Türkiye çıkışlı yolculuklarda, seyahatlerinin 11 Haziran 2018, AQJ çıkışlı yolculuklarda ise seyahatlerinin 12 Haziran 2018 tarihine kadar tamamlanması hâlinde, %25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilir ve uçuş sınıflarını yükseltebilirler.THY Akabe seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

319 ~ 4 ay önce
TK Akabe hattını kapatalı hemen hemen 1 yıl oldu,sebebi Ürdün makamlarının yolcu başına ek vergi koymasıydı...Uçak zaten % 50'nin altında doluyordu...TK kapatacağını önceden ilan ettiğinde Ürdünlü çok yalvardı kapatmayın diye ama söz bi defa ağızdan çıkmıştı....Şimdi tekrar başladıysa geri adım atmışlar demekki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reis ~ 4 ay önce
Ülkede aynı tesisi 10 kere açmaya alıştık artık. Yıllardır uçulan, geçici durdurulan Akabe'yi yeniden açıyoruz. Ya Allah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komedi ~ 4 ay önce
Ac, Tören yap sonra Kapa bilet alanlari magdur et, sonra yine Ac yeni destinasyon de ve tören yap. Japonya da ikinci destinasyonu da acarlar tören yaparlar simdi. Osaka mesela..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dolar 4 alo ~ 4 ay önce
Don lastigi gibi ne acilismis bos tayfa sureleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000