24 Ocak 2012, Salı 10:07:09

THY AIRBUS ALIMLARINI DURDURACAK MI?

Fransa’nın 1915 yılında yaşanan olayları soykırım olarak değerlendirip ve soykırımı inkar edecek olanlara getirdiği cezai müeyyidenin dün gece kabul edilmesinden sonra muhtemel yaptırım seçenekleri tartışılıyor.
  • Bence siparisde daha cok artis olur. Bizim ukemi yabancilar tarafindan yonetildikce daha cok damga yeriz.Siparisleri durduruncaya kadar hele once bir franisz/ermeni asilli pilotlari astinlarda gorelim bakalim
  • sıkar biraz thy .ykb. memleketi itibarıyla ermeni asıllıdır .fransada çıkan kanun ykb'nı nı bağlar.
  • ilya peçeteden bildirdi...
  • TSK envanterindeki Fransız yapımı helikopter ile milletimiz yeterince söğüşleniyor, fahiş fiyatlara yedek parçalar satın alınıyor (zorunluluktan). Bu Fransız imalatı askeri vasıtalar derhal elden çıkarılmalıdır. Kim ne derse desin bu işin üstadı Amerikalılardır.
Türkiye ile Fransa arasındaki yaşanan gerginlik havacılık sektörüne de sıçrayacak.

Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre Türk Hava Yolları’nın Airbus uçak alımını durduracağı iddia edildi.

AirportHaber’in edindiği bilgilere göre Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu bu sabah apar-topar Ankara’ya gitti.

Fransa’ya yapılacak olan yaptırımların görüşülmesi sırasında THY’nin Fransa ile yaptığı ticari ilişkiler de gözden geçirilecek.

AirportHaber.com

THY AIRBUS ALIMLARINI DURDURACAK MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Misafir ~ 6 yıl önce
Bence siparisde daha cok artis olur. Bizim ukemi yabancilar tarafindan yonetildikce daha cok damga yeriz.Siparisleri durduruncaya kadar hele once bir franisz/ermeni asilli pilotlari astinlarda gorelim bakalim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sıkar biraz thy .ykb. memleketi itibarıyla ermeni asıllıdır .fransada çıkan kanun ykb'nı nı bağlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ilya peçeteden bildirdi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
TSK envanterindeki Fransız yapımı helikopter ile milletimiz yeterince söğüşleniyor, fahiş fiyatlara yedek parçalar satın alınıyor (zorunluluktan). Bu Fransız imalatı askeri vasıtalar derhal elden çıkarılmalıdır. Kim ne derse desin bu işin üstadı Amerikalılardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000