23 Nisan 2012, Pazartesi 14:08:35

THY AIR INDIA İLE ANLAŞTI

Türk Hava Yolları ile Air India arasında ortak uçuş anlaşması imzalandı.
  • YES SIR,DONT WORRY,NO PROBLEM
  • Thy nin Hindistan içinde yolcu potansiyeli mi var? Aynı şekilde Air Indianın Türkiye içinde yolcu potansiyeli mi var. Benim bildiğim Code Share, uçulamayan dış hat noktaları için yapılırdı. Artık her havayolu paket tarife satıyor demekki. Bu, diğer havayollarıylada karşılıklı yapılacak demektir. Adam senin iç hat potansiyelini sana bırakmak istemiyor. Panolarda mesela IST DIY arası TK uçuşlarında ve ileride PGS içinde geçerli yabancı havayolu koduda beraber yazılacak.
  • Thy bitti gibi yorum yapanlara sadece gülüyorum.Çok biliyorlar kendileri şirket yönetmeyi ve çok yönetmişler.
  • Anlaşılan thy batarsa sevinen çok olacak ama thy yi bekleyen son falan yok nede olsa dünya yolcuları tarafında best airline in Europa seçildi. filoya uçakları doldurmayada devam ediyo ,sürüyle eleman alıyo Habomda açılıyo ekimde hiçde batacak gibi durmuyo insanlar ne güzelde zarf atıyorlar, kolayda değil tabi eziklik psikolojisi........
Türk Hava Yolları ile Hindistan şirketi Air India ortak uçuş (code share) anlaşması imzaladı. İki şirket arasındaki anlaşma gereği Türkiye ve Hindistan’daki bazı uçuşlar ortak olarak yapılacak.

İşte anlaşma kapsamındaki noktalar:
Hindistan’da (TK8480 – 8499 series)
 
Delhi – Ahmedabad
Delhi – Amritsar
Delhi – Bangalore
Delhi – Chennai
Delhi – Hyderabad
Delhi – Kolkata
Mumbai – Ahmedabad
Mumbai – Bangalore
Mumbai – Chennai
Mumbai – Hyderabad
Mumbai – Kolkata
 
Türkiye’de;
 
Istanbul – Adana
Istanbul – Ankara
Istanbul – Antalya
Istanbul – Dalaman
Istanbul – Delhi
Istanbul – Izmir
THY AIR INDIA İLE ANLAŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 6 yıl önce
YES SIR,DONT WORRY,NO PROBLEM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Thy nin Hindistan içinde yolcu potansiyeli mi var? Aynı şekilde Air Indianın Türkiye içinde yolcu potansiyeli mi var. Benim bildiğim Code Share, uçulamayan dış hat noktaları için yapılırdı. Artık her havayolu paket tarife satıyor demekki. Bu, diğer havayollarıylada karşılıklı yapılacak demektir. Adam senin iç hat potansiyelini sana bırakmak istemiyor. Panolarda mesela IST DIY arası TK uçuşlarında ve ileride PGS içinde geçerli yabancı havayolu koduda beraber yazılacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Thy bitti gibi yorum yapanlara sadece gülüyorum.Çok biliyorlar kendileri şirket yönetmeyi ve çok yönetmişler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Anlaşılan thy batarsa sevinen çok olacak ama thy yi bekleyen son falan yok nede olsa dünya yolcuları tarafında best airline in Europa seçildi. filoya uçakları doldurmayada devam ediyo ,sürüyle eleman alıyo Habomda açılıyo ekimde hiçde batacak gibi durmuyo insanlar ne güzelde zarf atıyorlar, kolayda değil tabi eziklik psikolojisi........

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000