14 Haziran 2012, Perşembe 16:03:44

THY AIR BOSNA KARARINI VERDİ

Türk Hava Yolları 2008 yılında yüzde 49 hissesini aldığı Bosna Havayolları'nın tüm hisselerinin devri konusunda Bosna Hersek Federasyonu ile anlaştığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamayla duyurdu.
  • BADEMLER YINE CUVALLADI.BU SEFER CUVALI BOSNALILAR GECIRSI KAFALARINA,BIZIM COK BILMIS SAHTE MUSLUMANLARIN.
  • arkadaşlar bu yoruma dikkat edelim, büyük üstad almış sazı eline çalıyor, bu bir referans yazısıdır, saklanmalıdır, matilay nalcın dilinde yazılmış tarihi bir yazıt olacaktır. şirket yönetimi nosyonu olmayınca bu yorum normaldır. bir şirket zarar ediyorsa o zararın sebebi araştırılıp rehabilite edilmeye çalışılır gerekli önlemler alınır, rehabilitasyon mümkünse devam edilir, bütün bu cabalara rağmen eğer kontrol edilemeyen faktörler rehabilitasyonu mümkün kılmıyorsa bu durumda gereeni yapar ve çıkar. Bu bir yatırım yönetim disiplinir, dünyada tüm çağdaş şirketler bu metodu uygular. Gelin bırakın politika yapmayı, siz de çağdaş dünyada şirket nedir, havayolu yatırımı ne demektir, rehabilitasyon ne anlama gelir, finans ne demektir, bunları öğrenin ve gerçekten aklınızla yorum yazın, zatilay kalçın refleksleri değil, unutmayın Kestane Büyük Üstad mühüm olsan sizsiniz, sağlıcakla kalınız
  • Ne olmuş, Bosnalı din kardeşlerimiz THY' nin arpalık kültürüne daha fazla dayanamamış mı? E tabi Bosna Hersek Federasyonu Hükumeti bu TC mi? Nerden bilsin Türkiyedeki örf adetleri? Nasıl tahmin etsin her önüne gelenin VIP kimliği taşıdığını, saltanat hastalığı olduğunu, bu hastalığın neler beklediğini? Anasının danasının beleş seyahat etme alışkanlığı bulunduğunu Vs. Vs..Ne olmuşta zarar etmiş THY? AirBosnia taşıyacak yolcu mu bulamamış? Uçak başına yaklaşık 170 kişiyimi işe almamış yoksa devlet TC gibi sübvansiyon mu koymamış? Diğer yandan TC devlet subvansiyonunu, el altından verdiği desteği, muafiyetleri kaldırsın da görelim THY ne kadar başarılı ve karlı bir şirketmiş. bakalım sayın topçunun topu patlıyor mu patlamıyor mu? Yazık bu ülkeye, insanına yazık, gecesini gündüzüne katıp evdeki çoluk çocuğuna bir lokma helal lokma götüreyim diye elini yılan deliklerine sokan vergi veren insanlara yazık o vergilerle yüzü botoksluların nasıl saltanat sürdüğünden haberi olmayanlara yazık.
  • Suriye haberlari foss cikti ama..medet umanlar varmis bunlardan.

Türk Hava Yolları, Balkanlar’daki ilk yatırımı olan Air Bosna ile ortaklığını sonlandırma kararı aldıklarını KAP'a bildirdi.

2008 yılında yaklaşık 6.1 milyon dolarlık yüzde 49 hisse alımıyla gerçekleştirilen ortaklıkta
 Türk Hava Yolları Air Bosna'ya iki adet uçak vermişti. (Airbus A319 ve Boeing B737-400)

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu da Bosna Hersek gazetelerinden Oslobodenje'ye verdiği ropörtajında: "Bosna Hersek Federasyonu Hükümeti anlaştığımız sorumlulukları yerine getirmedi" demişti.

THY, bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada: "
Ortaklığımız Yönetim Kurulu Bosna Hersek Havayollarındaki ortaklığını  sonlandırma kararı almış olup, bu kapsamda  Ortaklığımıza ait olan %49'luk hisse payının devrine ilişkin olarak, Bosna Hersek Federasyonu ile Hisse Devir Sözleşmesi imzalanacaktır. Hisse Devir Sözleşmesi imzalandığında kamuoyuna ayrıca bilgi verilecektir" dedi.

Öte yandan 
Bosna Hersek Havayolları İdare Kurul Başkanı Goran Jovanovic de Reuters'a yaptığı açıklamada, "Ortaklık anlaşmasının feshi ve THY'de bulunan hisselerin Federasyon hükümetine devredilmesi konusunda anlaştık" dedi.

THY AIR BOSNA KARARINI VERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

BADEM,FINDIK,FISTIK ~ 6 yıl önce
BADEMLER YINE CUVALLADI.BU SEFER CUVALI BOSNALILAR GECIRSI KAFALARINA,BIZIM COK BILMIS SAHTE MUSLUMANLARIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kestane Büyük Üstad büyüksün ~ 6 yıl önce
arkadaşlar bu yoruma dikkat edelim, büyük üstad almış sazı eline çalıyor, bu bir referans yazısıdır, saklanmalıdır, matilay nalcın dilinde yazılmış tarihi bir yazıt olacaktır. şirket yönetimi nosyonu olmayınca bu yorum normaldır. bir şirket zarar ediyorsa o zararın sebebi araştırılıp rehabilite edilmeye çalışılır gerekli önlemler alınır, rehabilitasyon mümkünse devam edilir, bütün bu cabalara rağmen eğer kontrol edilemeyen faktörler rehabilitasyonu mümkün kılmıyorsa bu durumda gereeni yapar ve çıkar. Bu bir yatırım yönetim disiplinir, dünyada tüm çağdaş şirketler bu metodu uygular. Gelin bırakın politika yapmayı, siz de çağdaş dünyada şirket nedir, havayolu yatırımı ne demektir, rehabilitasyon ne anlama gelir, finans ne demektir, bunları öğrenin ve gerçekten aklınızla yorum yazın, zatilay kalçın refleksleri değil, unutmayın Kestane Büyük Üstad mühüm olsan sizsiniz, sağlıcakla kalınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aman ayrılık ~ 6 yıl önce
Ne olmuş, Bosnalı din kardeşlerimiz THY' nin arpalık kültürüne daha fazla dayanamamış mı? E tabi Bosna Hersek Federasyonu Hükumeti bu TC mi? Nerden bilsin Türkiyedeki örf adetleri? Nasıl tahmin etsin her önüne gelenin VIP kimliği taşıdığını, saltanat hastalığı olduğunu, bu hastalığın neler beklediğini? Anasının danasının beleş seyahat etme alışkanlığı bulunduğunu Vs. Vs..Ne olmuşta zarar etmiş THY? AirBosnia taşıyacak yolcu mu bulamamış? Uçak başına yaklaşık 170 kişiyimi işe almamış yoksa devlet TC gibi sübvansiyon mu koymamış? Diğer yandan TC devlet subvansiyonunu, el altından verdiği desteği, muafiyetleri kaldırsın da görelim THY ne kadar başarılı ve karlı bir şirketmiş. bakalım sayın topçunun topu patlıyor mu patlamıyor mu? Yazık bu ülkeye, insanına yazık, gecesini gündüzüne katıp evdeki çoluk çocuğuna bir lokma helal lokma götüreyim diye elini yılan deliklerine sokan vergi veren insanlara yazık o vergilerle yüzü botoksluların nasıl saltanat sürdüğünden haberi olmayanlara yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sallayin sallayin ~ 6 yıl önce
Suriye haberlari foss cikti ama..medet umanlar varmis bunlardan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000