21 Aralık 2012, Cuma 08:21:18

THY AFRİKA FETHİNE DEVAM EDİYOR

Türk Hava Yolları, Yaounde ve Douala (Kamerun) seferleri başladı...
  • abd den feto verir talimatı bizim globally fosss yeni hat açar bilmem nerelere
  • Dogruları görmemek icin gözünü kapatarak uçuruma atlamayı tercih etmek sadece bu kadar ahmakca olur. Sevmeyebilirsin elestirebilirsin ama dogruları gormemezlikten gelemezsiniz. THY TURKİYENİN 21.yuzyilda acmış olduğu altın sayfaya imzasını atmaya devam edecek.ves selam.
  • okul var okul
  • çatlayın

Dünya'da en çok ülkeye uçan “Avrupa’nın En İyi Havayolu” Türk Hava Yolları, 216. nokta ve 96. ülke olan Yaounde ve Douala‘yı  uçuş ağına kattı.

Türk Hava Yolları , Kamerun’un başkenti Yaounde ve ikinci büyük kenti aynı zamanda liman şehri olan Douala’ya uçmaya başladı. Afrika’ya açılan bu hatlarla birlikte Türk Hava Yolları, Afrika kıtasındaki uçuş noktasını  33’e yükseltti.

THY'den yapılan açıklamada, "İstanbul’dan Yaounde ve Douala’ya karşılıklı olarak haftada 4 gün planlanan seferlerle tüm vergiler dahil gidiş - dönüş   499 Euro’dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilir" denildi.

İŞTE THY'NİN YAOUNDE VE DOUALA TARİFESİ

THY AFRİKA FETHİNE DEVAM EDİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

pesss ~ 5 yıl önce
abd den feto verir talimatı bizim globally fosss yeni hat açar bilmem nerelere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Globally ~ 5 yıl önce
Dogruları görmemek icin gözünü kapatarak uçuruma atlamayı tercih etmek sadece bu kadar ahmakca olur. Sevmeyebilirsin elestirebilirsin ama dogruları gormemezlikten gelemezsiniz. THY TURKİYENİN 21.yuzyilda acmış olduğu altın sayfaya imzasını atmaya devam edecek.ves selam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
okul ~ 5 yıl önce
okul var okul

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sg ~ 5 yıl önce
çatlayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000