01 Mart 2013, Cuma 09:50:45

THY ADIYAMAN'A UÇAMADI

Türk Hava Yolları, bugün gerçekleşmesi gereken İstanbul-Adıyaman uçuşlarını karşılıklı olarak iptal etmek zorunda kaldı.
  • Sis yüzünden uçuşu gerçekleştiremediğine bile söyleyecek lafı olan insanlarımızın olması çok ilginç. THY uçamadı globally fooss derler Borajet uçamaz uçaklara laf sayarlar.
  • yaa globally fosss yine her zamanki gibi sondan 6nci olmuş..büyük başarı biz alıştık hep sondan birinciğe...hayret çok mu dua ettiniz yaaa...akıllanmaz fossss
  • Saol dostum,sirketimizi karalamaya calisan biri benim adimi kullaniyor ama amacsizca ugrasi hepimizi guldurmekten oteye gidemiyor..
  • Borajet Ankara'dan Adıyaman'a uçtu bugün.. Herhalde sis çabuk açtı.

Türk Hava Yolları, bugün tarifeli olarak 06:10'da gerçekleştirilmesi planlanan TK2216 sefer sayılı İstanbul-Adıyaman ve yine tarifeli olarak saat 08:55'te yapılması planlanan TK2217 sefer sayılı Adıyaman-İstanbul seferlerini karşılıklı olarak iptal etti.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Adıyaman'daki yoğun sis nedeniyle görüş mesafesinin limit altına düştüğü ve uçak seferlerinin bu nedenle iptal edildiği öğrenildi.

THY ADIYAMAN'A UÇAMADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

........ ~ 5 yıl önce
Sis yüzünden uçuşu gerçekleştiremediğine bile söyleyecek lafı olan insanlarımızın olması çok ilginç. THY uçamadı globally fooss derler Borajet uçamaz uçaklara laf sayarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
22:29:43 yazana ~ 5 yıl önce
yaa globally fosss yine her zamanki gibi sondan 6nci olmuş..büyük başarı biz alıştık hep sondan birinciğe...hayret çok mu dua ettiniz yaaa...akıllanmaz fossss

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dc3 ~ 5 yıl önce
Saol dostum,sirketimizi karalamaya calisan biri benim adimi kullaniyor ama amacsizca ugrasi hepimizi guldurmekten oteye gidemiyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BRJ ~ 5 yıl önce
Borajet Ankara'dan Adıyaman'a uçtu bugün.. Herhalde sis çabuk açtı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000