29 Ağustos 2015, Cumartesi 14:30:28

THY Abu Dabi yolcularını kara yoluyla götürecek

Türk Hava Yolları, Dubai’de bekleyen yolcularını karayoluyla Abu Dhabi’ye götürme kararı aldı.
  • hakkaten ne yiyip içiyorsunuz anlamıyorum yorumlara bak
  • Şirket pilotlardan ebelerinin kimlik ve adres bilgilerini istemiş. Anladın onu.
  • Durduk yerde bu kum firtinasi pek hayra alamet degil. Ya Paralel yapinin isi, ya da Ergenekoncularin numarasi, yok yok kesin Gezi'cilerin isi, onlar doga ile daha icli disli. KEsin onlarin parmagi var..
  • @ THY TEKNIK____Sen ne diyosun, bayan pilotlara laf ediyosun? uçaklara hasar veren % 90 erkek. ucak kazalara baksan hepsi erkek pilot yuzunden. dikkatli kulansaniz hasar da olmaz.

 İstanbul-Abu Dhabi seferini yapan Türk Hava Yolları’nın uçağı, kum fırtınası nedeniyle Abu Dhabi’ye inemeyince Dubai’ye indi. Hava şartları değişmeyince Türk Hava Yolları, Dubai’de bekleyen yolcularını karayoluyla Abu Dhabi’ye götürme kararı aldı.

TK868 sefer sayılı Airbus A330 tipi uçağın İstanbul’dan saat 20.20’de kalktıktan sonra saat 01.45’te Abu Dhabi Havalimanı’na inmesi bekleniyordu. Hava şartlarının elverişsiz olması nedeniyle Abu Dhabi’ye inemeyen uçak, Dubai Havalimanı’na inmek zorun

da kaldı. Kum fırtınası nedeniyle Dubai’ye inen Türk Hava Yolları uçağı, kum fırtınası geçmeyince Dubai Havalimanı'ndan kalkamadı. Bu sırada uçakta bekleyen Abu Dhabi yolcuları uçaktan indirilerek havalimanına alındı. Kum fırtınasının uzun süreceği bilgisini alan Türk Hava Yolları, Dubai Havalimanı'nda bekleyen Abu Dhabi yolcularını karayoluyla götürme kararı aldı.

THY Abu Dabi yolcularını kara yoluyla götürecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

7-77 ~ 3 yıl önce
hakkaten ne yiyip içiyorsunuz anlamıyorum yorumlara bak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ekibi sorana ~ 3 yıl önce
Şirket pilotlardan ebelerinin kimlik ve adres bilgilerini istemiş. Anladın onu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kum firtinasi ~ 3 yıl önce
Durduk yerde bu kum firtinasi pek hayra alamet degil. Ya Paralel yapinin isi, ya da Ergenekoncularin numarasi, yok yok kesin Gezi'cilerin isi, onlar doga ile daha icli disli. KEsin onlarin parmagi var..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bayant ~ 3 yıl önce
@ THY TEKNIK____Sen ne diyosun, bayan pilotlara laf ediyosun? uçaklara hasar veren % 90 erkek. ucak kazalara baksan hepsi erkek pilot yuzunden. dikkatli kulansaniz hasar da olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000