30 Temmuz 2008, Çarşamba 13:36:27

THY “109” dedi

Yıl sonuna kadar filodaki uçak sayısını 120’ye çıkarmayı planlayan Türk Hava Yolları hedefine adım adım yaklaşmaya devam ediyor.
  • hızmet kalıtesınden bahsedıyorsun da daha ne ıstıyosunuz kı THY den anlamadık.sızın gıbılerı bır turlu mutlu olmuyorlar.dunyanın bırkac havayolu dısında hıcbırınde boyle ıkram ve hızmet bulamazsınız.ayrıca yabancı havayolu ıle ucarken gıkınız bıle cıkmazken THY ye gelınce kusur bulmak ıcın yarısıyorsunuz.bravo sıze.
  • Bazılarınız buraya sadece yorum yapmış olmak için yorum yazıyor.anlamıyorum bu kadar saçmalık nasıl olur.kendilerini yüksek gören saçma insanlar....
  • dünyanın büyük hava yolları uçus sayısını azaltırken, uçaklarını hangarlara park ederken thy nin uçuşlarını artırması, yeni hatlar açması büyük başarı
  • mantığınızı değiştirmesseniz 109 değil 199 uçağınız olsa da devlet destekli isttire kaktıra milletten küfür yiyerek ayak takımı kadrolarla ite kaka gidersiniz.Adam olunda milli havayolu kavramıyla değil hizmet kalitesinin yüksekliğiyle öne çıkın.

Türk Hava Yolları dün akşam saatlerinde 109’uncu uçağını İstanbul’a getirdi.

"Kemer" ismi verilen A320 tipi uçağın, kuyruk tescilinin TC-JPO olduğu bildirildi. Uçağın, tescil işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte uçuşlara başlayacağı kaydedildi.
 
Filosundaki uçak sayısını 109’a çıkaran THY’nin geçtiğimiz hafta gelen uçağıyla birlikte 18 adet A320 tipi yolcu uçağı bulunuyordu.

©AirportHaber.com

THY “109” dedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Rumuz ~ 10 yıl önce
hızmet kalıtesınden bahsedıyorsun da daha ne ıstıyosunuz kı THY den anlamadık.sızın gıbılerı bır turlu mutlu olmuyorlar.dunyanın bırkac havayolu dısında hıcbırınde boyle ıkram ve hızmet bulamazsınız.ayrıca yabancı havayolu ıle ucarken gıkınız bıle cıkmazken THY ye gelınce kusur bulmak ıcın yarısıyorsunuz.bravo sıze.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airbus ~ 10 yıl önce
Bazılarınız buraya sadece yorum yapmış olmak için yorum yazıyor.anlamıyorum bu kadar saçmalık nasıl olur.kendilerini yüksek gören saçma insanlar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
frankfurt ~ 10 yıl önce
dünyanın büyük hava yolları uçus sayısını azaltırken, uçaklarını hangarlara park ederken thy nin uçuşlarını artırması, yeni hatlar açması büyük başarı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
109 yetmez ~ 10 yıl önce
mantığınızı değiştirmesseniz 109 değil 199 uçağınız olsa da devlet destekli isttire kaktıra milletten küfür yiyerek ayak takımı kadrolarla ite kaka gidersiniz.Adam olunda milli havayolu kavramıyla değil hizmet kalitesinin yüksekliğiyle öne çıkın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000